Beste medische spa's bij mij in de buurt in Whitehaugh, Paisley
Kies uit 13 Medische spa's bij jou in de buurt in Whitehaugh, Paisley Kaart bekijken
Bekijk en boek Whitehaugh, Paisley medische spa's op Fresha. Vergelijk 13 geverifieerde medische spa's in Paisley en Abbey Mill Business Centre en de rest van Whitehaugh, Paisley. Gemiddelde beoordeling 4.0/5 uit 1.901 beoordelingen. Diensten omvatten Medische spa en Haarbehandeling. Prijzen vanaf GBP 5.
Top Skin and body Professionals in Whitehaugh
1 aesthetician ready to book in Whitehaugh. See all
Bel om te reserveren
+44 7885 391410+44 7885 391410Bel om te reserverenARMSTRONG MASSAGE THERAPY
98 Arkleston Rd, Paisley PA1 3TZ, United Kingdom
Sportmassage
Reflexologie
Diepe weefselmassage
Genezende massage
+44 141 673 3010+44 141 673 3010Bel om te reserverenThérapie Clinic - Glasgow Braehead SC
King's Inch Rd, Inch Road, Glasgow G51 4BN, United Kingdom
Haartransplantaties
Mesotherapie
Huidvullers
Laserontharing
+44 7716 147592+44 7716 147592Bel om te reserverenAesthetic Suites Glasgow
The Wedge, 1066 Barrhead Rd, Pollok, Glasgow G53 5AB, United Kingdom
Laserhuidverjonging
LED-lichttherapie
Lipvuller
Verwijdering van striae
+44 141 840 2222+44 141 840 2222Bel om te reserverenMarr Laser and Skin Clinic
18 Neilston Rd, Paisley PA2 6LN, United Kingdom
Huidvullers
Haarbehandeling
IPL-haarverwijdering
Microneedling
+44 141 737 5488+44 141 737 5488Bel om te reserverenDee Dental Paisley
5 County Pl, Paisley PA1 1BN, United Kingdom
Huidverlichtingsbehandeling
LED-lichttherapie
Laserhuidverjonging
Lipvuller
+44 300 300 0250+44 300 300 0250Bel om te reserverenLagoon Leisure Centre
11 Christie St, Paisley PA1 1NB, United Kingdom
+44 141 887 3734+44 141 887 3734Bel om te reserverenThe Osteopaths Physiotherapy & Injury Rehab - Linwood
Business First, Linwood Industrial Estate, Burnbrae Rd, Paisley PA3 3FP, United Kingdom
Voetmassage
Prenatale massage
Lichaamsmassage
Genezende massage
+44 141 959 1187+44 141 959 1187Bel om te reserverenRadiance
1361 Dumbarton Rd, Glasgow G14 9UZ, United Kingdom
Gezichtsbehandeling
Chemische peeling
Rugmassage
Gezichtsbehandeling voor acne
+44 7736 943751+44 7736 943751Bel om te reserverenSarah McCulloch hair
6 Barscube Terrace, Paisley PA2 6XA, United Kingdom
Haarweefsels
Haar kleuren
Keratinebehandeling
Dameskapsel
+44 7877 667788+44 7877 667788Bel om te reserverenNice Nails & Spa
1381 Dumbarton Rd, Glasgow G14 9XT, United Kingdom
Dippoedernagels
Acrylnagels
Russische manicure
Pedicure voor heren
+44 7413 204227+44 7413 204227Bel om te reserverenFive Star Nails & Spa Paisley
45 High St, Paisley PA1 2AH, United Kingdom
Russische manicure
Nagelverlenging
Nagellak
Gelnagels
+44 7730 046166+44 7730 046166Bel om te reserverenMeganbarr beautyandspmu
232 Paisley Rd, Renfrew PA4 8AA, United Kingdom
Wenkbrauwen waxen
Wenkbrauwen vormgeven
+44 7850 397666+44 7850 397666Bel om te reserverenNuad Boran Massage Therapy
Mirren Court Three, 123 Renfrew Rd, Paisley PA3 4EA, United Kingdom
Lichaamsmassage
Diepe weefselmassage
Sportmassage
Hot stone-massage
+44 7785 511448+44 7785 511448Bel om te reserverenDe-stress
58 Bulldale St, Glasgow G14 0NG, United Kingdom
Dry needling
+44 141 889 6666+44 141 889 6666Bel om te reserverenPaisley Osteopathic Clinic
31 Moss St, Paisley PA1 1DL, United Kingdom
Hyperbarische zuurstoftherapie
Dry needling
+44 7540 804490+44 7540 804490Bel om te reserverenPerfect Pampering
10 Dee Cres, Paisley PA2 0QT, United Kingdom
Dermaplaning
Microdermabrasie
Gezichtsbehandeling
Wenkbrauwen epileren
+44 141 353 1162+44 141 353 1162Bel om te reserverenElizabeth Bandeen - The Massage Therapist
587 Mosspark Blvd, Cardonald, Glasgow G52 1SB, United Kingdom
Sportmassage
Diepe weefselmassage
Reflexologie
Zweedse massage
+44 141 884 6606+44 141 884 6606Bel om te reserverenBody Beautiful
172 Braehead Rd, Paisley PA2 8QD, United Kingdom
Nagelverlenging
Russische manicure
Spa-pedicure
Nageldecoratie
+44 7707 571388+44 7707 571388Bel om te reserverenUSA Nail & Spa
7 Inchinnan Rd, Renfrew PA4 8LS, United Kingdom
Dippoedernagels
Gel nagelverlengingen
Manicure en pedicure
Nagelverlenging
+44 7939 665590+44 7939 665590Bel om te reserverenKellys clean and sparkle
26 Glasgow Rd, Paisley PA1 3QH, United Kingdom
Wenkbrauwen epileren
Mee-eterbehandeling
Visagist
Draadepilatie
+44 141 889 8623+44 141 889 8623Bel om te reserverenElixir Lounge
Upper Floor, 12 New St, Paisley PA1 1XY, United Kingdom
Henna
Mee-eterbehandeling
Wenkbrauwen epileren
Dermaplaning
+44 20 3004 2072+44 20 3004 2072Bel om te reserverenAeroSpa Glasgow Airport (Manicure, Massage)
Glasgow Arpt, Paisley PA3 2TD, United Kingdom
Gelnagels
Russische manicure
Pedicure voor heren
Nageldecoratie
+44 141 889 5027+44 141 889 5027Bel om te reserverenPro-Life Fitness Centre
98 New Sneddon St, Glasgow, Paisley PA3 2BD, United Kingdom
+44 141 887 8042+44 141 887 8042Bel om te reserverenT H Nails
62 Causeyside St., Paisley PA1 1YW, United Kingdom
Nagellak
Pedicure voor heren
Manicure voor heren
Nageldecoratie
+44 7846 223931+44 7846 223931Bel om te reserverenAmerican Nails Paisley
65 Causeyside St., Paisley PA1 1YT, United Kingdom
Russische manicure
Nageldecoratie
Manicure voor heren
Pedicure voor heren
+44 7792 424780+44 7792 424780Bel om te reserverenHyper Realism UK by Mary Spence
Trilium House, First Floor Unit 1.9, 175 Renfrew Rd, Paisley PA3 4EF, United Kingdom
Wenkbrauwlaminering
Wimpers verven
Wimperlift
Wenkbrauwen verven
+44 141 286 1610+44 141 286 1610Bel om te reserverenPH Nails & Spa
1872 Paisley Rd W, Cardonald, Glasgow G52 3TN, United Kingdom
Nagelverlenging
Manicure en pedicure
Gel nagelverlengingen
Dippoedernagels
+44 7405 342470+44 7405 342470Bel om te reserverenWaves Salon
24 Craigbank Dr, Glasgow G53 6RA, United Kingdom
Zelfbruiner
+44 141 889 6929+44 141 889 6929Bel om te reserverenOrchard Clinic Paisley Massage & Podiatry
16 Orchard St, Paisley, PA1 1UZ, United Kingdom
Mesotherapie
Anticellulitis massage
Cellulitisbehandeling
+44 141 291 5067+44 141 291 5067Bel om te reserverenNow Nails Braehead
Braehead Shopping Centre Ground Floor (Kiosk, Glasgow G51 4BN, United Kingdom
Gelnagels
Nageldecoratie
Manicure voor heren
Pedicure voor heren
+44 7707 783198+44 7707 783198Bel om te reserverenSunny Nails & Spa
7 Dunlop St, Renfrew PA4 8PG, United Kingdom
Manicure voor heren
Gelnagels
Manicure
Pedicure
+44 7903 439999+44 7903 439999Bel om te reserverenHollywood Nails & Beauty Paisley
33 High St, Paisley PA1 2AF, United Kingdom
Manicure voor heren
Nageldecoratie
Gelnagels
Manicure
+44 141 237 7645+44 141 237 7645Bel om te reserverenFashion Nails
15A Gilmour St, Paisley PA1 1DD, United Kingdom
Russische manicure
Nagelverlenging
Nagellak
Nageldecoratie
+44 141 887 0007+44 141 887 0007Bel om te reserverenUSA Nails
32 High St, Paisley PA1 2BZ, United Kingdom
Nagelverlenging
Manicure voor heren
Russische manicure
Spa-pedicure
+44 141 258 5335+44 141 258 5335Bel om te reserverenNew York Nails
1795 Paisley Rd W, Cardonald, Glasgow G52 3SS, United Kingdom
Pedicure
Russische manicure
Nagellak
Nageldecoratie
De beste beoordelingen van Medische spa's bij jou in de buurt in Whitehaugh

Veronica M.
Amazing
1 jul 2026

Cloud Nine Holistic Therapy
1 Macdowall Street, Ground floor 1.6, Paisley, PA3 2NB, Scotland
5.0
300 beoordelingen
Bekijk alle diensten
Martina Z.
Renata is a professional. I arrived very upset. She made me calm down, relax and enjoy my time. I feel refreshed after my facial. Thank you, Renata.
10 jul 2026

Beauty Boulevard
67 Glasgow Road, Paisley, PA1 3PD, Scotland
5.0
665 beoordelingen
Bekijk alle diensten
isobel c.
My first visit & will certainly be back for future cuts. Thomas is so lovely and very happy with my hair. Thank you!! 😊
18 jul 2026

Revive Hair, Beauty & Aesthetics
2314 Dumbarton Road, Yoker, Glasgow, G14 0JS, Scotland
5.0
482 beoordelingen
Bekijk alle diensten
Cara H.
One of the most incredible treatments I’ve had. From start to finish everything was thought through so carefully. I felt like my skin was treated so well, but holistically the whole experience was so relaxing too. I didn’t want it to end! The ASMR hair play addition was so worth it too. Left feeling super relaxed and I will be back for sure!
18 jul 2026

Wellness Wave
175 Renfrew Road, Trident House, Paisley, PA3 4EF, Scotland
5.0
84 beoordelingen
Bekijk alle diensten

Gayle C.
Very nice first visit with my daughter today with Lynn at Graceful Skin. Lynn is extremely knowledgable and very informed about skincare and skincare products. She gave us great advice and we were very happy that she is working on a long-term plan for my daughter’s skin her the upcoming appointments. Thank-you so much, she is really looking forward to her next visit!
22 jul 2026

Graceful Skin & Wellness
175 Renfrew Road, 3.1 Trident house, Paisley, PA3 4EF, Scotland
5.0
217 beoordelingen
Bekijk alle diensten

Marianne M.
Best hands in Paisley ✨✨✨ my face is glowing
24 jan 2026

Fresh Face by Francesca
4 Browns Lane, Paisley, PA1 2JH, Scotland
5.0
58 beoordelingen
Bekijk alle diensten

Tricia M.
First eyebrow PMU session. Not knowing what to expect I was delighted to find this treatment to be pain free to the point of relaxing. Neneh was meticulous in her prep and continuously checked I was happy with brow shape. After care guidance was clear and starter kit provided. Now 5 days in and healing has been problem free. In delighted with my brows and Neneh’s care 😊
29 jul 2025

Pristine Beauty - (Tuesday Only) Semi-Permanent Makeup Diary
PRISTINE BEAUTY, 123 Renfrew road, Mirren court three, Paisley, PA3 4EA, Scotland
5.0
30 beoordelingen
Bekijk alle diensten
CM
Corinne M.
Great experience with Nicole! Super welcoming and lovely treatment! So pleased with the results already.
5 jun 2026

Cheat Day body sculpting
121 Renfrew Road, Mirren court 3 lower south entrance, Paisley, Pa3 4ea, Scotland
5.0
18 beoordelingen
Bekijk alle diensten
CD
Caitlyn D.
I had my eyebrows microbladed with Jay and I couldn’t be happier! Jay is absolutely lovely, very gentle, and made the whole experience so comfortable. The treatment was completely painless thanks to how soft-handed she is. The studio itself is spotless, clean, and beautifully designed, which made the appointment feel even more relaxing. I’m so impressed with the results and the overall experience – highly recommend Jay to anyone considering microblading!
26 sep 2025

PORTRAYT SPMU
Wilson Business Park, 1 Queen Elizabeth Avenue, Glasgow, G52 8NQ, Scotland
5.0
40 beoordelingen
Bekijk alle diensten

Kerry W.
Excellent massage and facial, thanks!
9 mei 2026

Wellness Wave
175 Renfrew Road, Trident House, Paisley, PA3 4EF, Scotland
5.0
84 beoordelingen
Bekijk alle diensten

Marianne M.
Francesca put together a 6 month plan for a skincare routine for my wedding day. This was a fantastic plan that suited my skin type and it was highly adaptable eg when I had stress break outs. I was so happy that this plan was unique to me and that I’ll feel my best for my big day. Thanks Francesca!
14 feb 2026

Fresh Face by Francesca
4 Browns Lane, Paisley, PA1 2JH, Scotland
5.0
58 beoordelingen
Bekijk alle diensten

Gemma D.
Always amazing ☺
16 jul 2026

Revive Hair, Beauty & Aesthetics
2314 Dumbarton Road, Yoker, Glasgow, G14 0JS, Scotland
5.0
482 beoordelingen
Bekijk alle diensten

Helen M.
Amazing!!
19 jun 2026

Cloud Nine Holistic Therapy
1 Macdowall Street, Ground floor 1.6, Paisley, PA3 2NB, Scotland
5.0
300 beoordelingen
Bekijk alle diensten
Lisa M.
Skin is glowing after today's dermaplaning,microneedling and skin booster already feeling the results skins feeling extremely fresh, clean and plump. Looking forward to my next appointment ☺️💖
20 jun 2026

Graceful Skin & Wellness
175 Renfrew Road, 3.1 Trident house, Paisley, PA3 4EF, Scotland
5.0
217 beoordelingen
Bekijk alle diensten

Julie C.
Really happy with my nails and Renatta was so lovely as usual 🥰
25 jul 2026

Beauty Boulevard
67 Glasgow Road, Paisley, PA1 3PD, Scotland
5.0
665 beoordelingen
Bekijk alle diensten
AM
Avril M.
Wonderful service … had a lip blush done and on both visits treatment was explained in detail , planned and wasn’t rushed … colour was mixed to suit my skin tone to achieve a natural colour that I was aiming for ., with the result - lips are perfect!! Would highly recommend ⭐️💝
10 dec 2024

Pristine Beauty - (Tuesday Only) Semi-Permanent Makeup Diary
PRISTINE BEAUTY, 123 Renfrew road, Mirren court three, Paisley, PA3 4EA, Scotland
5.0
30 beoordelingen
Bekijk alle diensten
BK
Becky K.
Amazing experience every time! Best in the business. Wouldn’t go to anyone else. Thank you Jay!
16 jul 2026

PORTRAYT SPMU
Wilson Business Park, 1 Queen Elizabeth Avenue, Glasgow, G52 8NQ, Scotland
5.0
40 beoordelingen
Bekijk alle diensten
AW
Annmarie W.
First time coming to Nicole, absolutely amazing. Feel so great while getting treatment and afterwards. Can’t wait to go back already! What a great way to start my Friday without a doubt. ❤️
22 mei 2026

Cheat Day body sculpting
121 Renfrew Road, Mirren court 3 lower south entrance, Paisley, Pa3 4ea, Scotland
5.0
18 beoordelingen
Bekijk alle diensten
Rachael M.
I absolutely loved my treatment! So relaxing and Gemma put me at ease straight away ❤️will definitely be back!
2 mei 2026

Wellness Wave
175 Renfrew Road, Trident House, Paisley, PA3 4EF, Scotland
5.0
84 beoordelingen
Bekijk alle diensten
Audrey M.
Brilliant Hairdressers. Colouring and cut are always carried out with highly experienced staff. Wouldn't go anywhere else. Thank you.
15 jul 2026

Revive Hair, Beauty & Aesthetics
2314 Dumbarton Road, Yoker, Glasgow, G14 0JS, Scotland
5.0
482 beoordelingen
Bekijk alle diensten
Michelle M.
Another fantastic massage by Kelly! Would highly recommend 👌😌
17 jun 2026

Cloud Nine Holistic Therapy
1 Macdowall Street, Ground floor 1.6, Paisley, PA3 2NB, Scotland
5.0
300 beoordelingen
Bekijk alle diensten
Lyndsey C.
I had the best my lymphatic drainage massage and feel amazing after it. Lynn is lovely and so knowledgeable. I will be back Soon! Xx
22 jul 2026

Graceful Skin & Wellness
175 Renfrew Road, 3.1 Trident house, Paisley, PA3 4EF, Scotland
5.0
217 beoordelingen
Bekijk alle diensten
Linda L.
Always 5 stars. I have only good things to say about Beauty Boulevard. It is a lovely salon and Renata is such a perfectionist at what she does. Would always recommend her to friends.
23 jul 2026

Beauty Boulevard
67 Glasgow Road, Paisley, PA1 3PD, Scotland
5.0
665 beoordelingen
Bekijk alle diensten

Steven G.
Great service, I’ll be booking my next treatment soon!
27 dec 2025

Fresh Face by Francesca
4 Browns Lane, Paisley, PA1 2JH, Scotland
5.0
58 beoordelingen
Bekijk alle diensten
MS
Martine S.
Neneh is so welcoming and knowledgeable about all her treatments. She explains everything in full detail and took a great deal of time, precision and attention to detail during my session. I am so happy with the finished results to my eyebrows. AI couldn’t have created them better! 100% recommend Neneh for the list of treatments she provides
2 sep 2025

Pristine Beauty - (Tuesday Only) Semi-Permanent Makeup Diary
PRISTINE BEAUTY, 123 Renfrew road, Mirren court three, Paisley, PA3 4EA, Scotland
5.0
30 beoordelingen
Bekijk alle diensten
EH
Emma h.
Was my first time there and jay was so lovely ❤️brows are gorg !!
6 jun 2026

PORTRAYT SPMU
Wilson Business Park, 1 Queen Elizabeth Avenue, Glasgow, G52 8NQ, Scotland
5.0
40 beoordelingen
Bekijk alle diensten
ND
Nicole D.
Unreal experience at cheat day! As soon as I walked in Nicole made me feel so comfortable! And spoke me through what she would be doing! I had a mini face lift I can’t wait to see the difference. I can’t wait to book in for further treatments can’t recommend cheat day enough
19 mrt 2026

Cheat Day body sculpting
121 Renfrew Road, Mirren court 3 lower south entrance, Paisley, Pa3 4ea, Scotland
5.0
18 beoordelingen
Bekijk alle diensten
lesley p.
Lovely, pampered as always xx
10 jul 2026

Beauty Boulevard
67 Glasgow Road, Paisley, PA1 3PD, Scotland
5.0
665 beoordelingen
Bekijk alle diensten
Aimee M.
Always so relaxing getting any treatments with Gemma! She really takes her time to know what you need and tailors every appointment to you. Not to mention her new studio is stunning & such a calming environment!
11 apr 2026

Wellness Wave
175 Renfrew Road, Trident House, Paisley, PA3 4EF, Scotland
5.0
84 beoordelingen
Bekijk alle diensten

Lesley M.
Always the best service from Thomas & Ellie. So attentive and brilliant at what they do. Thank you ☺️ x
11 jul 2026

Revive Hair, Beauty & Aesthetics
2314 Dumbarton Road, Yoker, Glasgow, G14 0JS, Scotland
5.0
482 beoordelingen
Bekijk alle diensten
Reserveer je volgende medische spa-afspraak in Whitehaugh met Fresha
Als je kwaliteit en gemak wilt combineren, probeer dan je volgende haar, nagels en massage-afspraak te boeken via Fresha. Zoek eenvoudig in Whitehaugh, lees betrouwbare recensies en kies het esthetische kliniek dat jou aanspreekt. Selecteer een tijdstip dat jou uitkomt en betaal veilig vooraf. Zo kun je komen en gaan wanneer het jou uitkomt.
Dus als je nog snel een afspraak wilt plannen voor het weekend, kunnen we maar beter meteen gaan zoeken. Het ziet er vandaag heel goed uit in Whitehaugh. Er zijn bijna 10 vijfsterrenbedrijven in jouw omgeving die klaarstaan om je dat vrijdagavondgevoel te geven. En waarom neem je niet een kijkje in het behandelaanbod van de 20 esthetische klinieken bij jou in de buurt? Er staan veel diensten op de kaart, zoals microneedling en haarbehandelingen, plus nog veel meer beauty- en wellnesscategorieën om te ontdekken. Zo ga je het weekend in met een frisse, energieke stap.
Of het nu gaat om verjonging of pigmentatie, vind de beste huidverzorgingsbehandelingen op Fresha. Wij zorgen ervoor dat jouw dag net zo glad verloopt als je huid. Probeer daarom onze app, waar je moeiteloos alles op het gebied van schoonheid vindt in Whitehaugh. Filter eenvoudig op microneedling of haarbehandelingen bij jou in de buurt met één tik. Bekijk onze topaanbevelingen, ontdek de beste lokale aanbiedingen en reken direct af. Stel jouw beauty-edit samen met een huidexpert en straal als nooit tevoren.
Fresha is ongeëvenaard als het gaat om alles rondom haar, nagels en massage in Verenigd Koninkrijk. We hechten net zoveel waarde aan jouw volgende afspraak in Whitehaugh als jijzelf. Deel je beste beautytip of een aanrader voor een plek die je graag op Fresha terugziet, door te mailen naar hello@fresha.com. Tot nu toe hebben we wereldwijd al 1 miljard afspraken mogelijk gemaakt, en we kijken ernaar uit om ook jouw afspraak te verzorgen. Onze hooggewaardeerde schemamaker voor zowel kleine als grote bedrijven geeft je toegang tot de actuele beschikbaarheid van 450.000 professionals en stylisten. Zo boek en herhaal je elke behandeling eenvoudig en snel.
Ook beschikbaar in Whitehaugh
Reserveringsapp voor klanten
Boek onmiddellijk schoonheids- en wellnesservaringen bij jou in de buurt


















