Beste beenwax bij mij in de buurt Bearpark, Durham
Kies uit 2 locaties die Benen waxen aanbieden bij jou in de buurt in Bearpark, Durham Kaart bekijken
Bel om te reserveren

Auton Style Hair, Beauty and Barbering
Business Centre, 1 Auton Stile, Bearpark, Durham DH7 7AA, United Kingdom
+44 191 373 6056+44 191 373 6056Bel om te reserverenKinderkapsel
Balayage
Dreadlocks
Kenmerken

Sirens beauty salon
12 Market Pl, Durham DH1 3NG, United Kingdom
+44 191 447 7570+44 191 447 7570Bel om te reserverenBenen waxen
Waxen voor mannen
Volledige waxbehandeling
Bikini wax

Twilight Hair Studio
37 High St N, Langley Moor, Durham DH7 8JG, United Kingdom
+44 191 378 3890+44 191 378 3890Bel om te reserverenHaarweefsels
Kenmerken
Keratinebehandeling
Dreadlocks

LP Laser Clinic
9 Frederick St S, Meadowfield, Durham DH7 8LZ, United Kingdom
+44 7904 565213+44 7904 565213Bel om te reserverenBenen waxen
Gezicht waxen
Rug waxen
Bikini wax

Laserways Durham
6 Old Elvet, Durham DH1 3HL, United Kingdom
+44 191 908 4016+44 191 908 4016Bel om te reserverenTattoo Shop
Permanente make-up
Tatoeageverwijdering

Pink Lemon Hair
4 Sawmills Ln, Meadowfield, Brandon, Durham DH7 8BJ, United Kingdom
+44 191 378 4071+44 191 378 4071Bel om te reserverenHaarweefsels
Kenmerken
Keratinebehandeling
Dreadlocks

Waxology Durham - intimate waxing specialists
23 Front St, Framwellgate Moor, Durham DH1 5EJ, United Kingdom
+44 191 646 0650+44 191 646 0650Bel om te reserverenBenen waxen
Gezicht waxen
Ontharing met suikerwax
Rug waxen

The Face and Body Clinic by Auton
The Pinnacle, Durham Rd, Sacriston, Durham DH7 6FE, United Kingdom
+44 191 500 5172+44 191 500 5172Bel om te reserverenIPL-haarverwijdering
Huidverstrakking
Mesotherapie
Huidvullers

Visage
34 Quebec St, Langley Park, Durham DH7 9UU, United Kingdom
+44 191 373 2444+44 191 373 2444Bel om te reserverenWenkbrauwen epileren
Visagist
Gezichtsbehandeling
Bruidsmake-up

Beauty Rising
17 Front St, Framwellgate Moor, Durham DH1 5EJ, United Kingdom
+44 191 386 4092+44 191 386 4092Bel om te reserverenCellulitisbehandeling
Mee-eterbehandeling
Wenkbrauwen epileren
Microdermabrasie

Look Lush Beauty
36 Lavender Gardens, Sacriston, Durham DH7 6PR, United Kingdom
+44 7738 789424+44 7738 789424Bel om te reserverenZelfbruiner

By Jessica
27 Quebec St, Langley Park, Durham DH7 9XA, United Kingdom
+44 191 447 4646+44 191 447 4646Bel om te reserverenVisagist
Wenkbrauwen epileren
Draadepilatie

Essential Beauty
66 North Rd, Durham DH1 4SQ, United Kingdom
+44 191 386 3382+44 191 386 3382Bel om te reserverenHenna
Visagist
Dermaplaning
Gezichtsbehandeling voor acne

Life Beauty Studio
Finchale Rd, Pity Me, Durham DH1 5HE, United Kingdom
+44 7931 137124+44 7931 137124Bel om te reserverenMee-eterbehandeling
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist

Riverwalk Nail & Beauty
Halifax, Unit 34B, Riverwalk shopping (opposites, Durham DH1 4SL, United Kingdom
07476 66677907476 666779Bel om te reserverenGel nagelverlengingen
Dippoedernagels
Acrylnagels
Nageldecoratie
De beste beoordelingen van Benen waxen bij jou in de buurt in Bearpark
4.0
Gemiddelde van 2.080 beoordelingen van 2 zaken.
Veelgestelde vragen over Benen waxen
Reserveer je volgende benen waxen-afspraak in Bearpark met Fresha
Boek direct een waxsalon in Bearpark met Fresha. Wij zijn experts in het verbinden van klanten met salons en weten hoe belangrijk aanbevelingen zijn bij het kiezen van een waxen. Met Fresha kun je zoeken op beoordelingen, prijs en locatie, zodat je binnen enkele minuten jouw nieuwe favoriete wax Salon vindt. Ontvang direct een bevestiging van je afspraak, plus handige herinneringen vooraf. Kom gerust binnen en ontdek wat er voor jou klaarstaat.
Ben je op zoek naar een langdurige ontharingsbehandeling die je huid ook nog eens verzorgt? Beenwaxing doet meer dan alleen haren verwijderen – het werkt ook als een diepe peeling voor je huid. Zodra de wax wordt verwijderd, verdwijnen ook dode huidcellen en droge plekjes. Zo blijven je benen glad en stoppelloos, met een gezondere uitstraling als resultaat. Het effect houdt ongeveer 4 weken aan, en het haar dat terugkomt is vaak dunner en minder dicht. Waxen veroorzaakt bovendien minder snel ingegroeide haartjes, waardoor velen het verkiezen boven scheren. Boek een volledige beenwax of een half beenwax in Bearpark en geniet al binnen 30 minutes van zijdezachte benen.
Je agenda zit misschien vol, maar er is weinig tijd voor jezelf. Laat Fresha je helpen om vandaag in Bearpark wat tijd voor selfcare in te plannen. Ga je op reis? Geen probleem. Onze app is actief in meer dan 120 landen wereldwijd, niet alleen in Verenigd Koninkrijk. Met meer dan 130.000 partners die allemaal gebruikmaken van Fresha’s gratis schemamaker, staat er altijd een professional voor je klaar, waar je ook bent. Heb je suggesties? Stuur ons dan zeker een bericht via hello@fresha.com. Welkom bij de nieuwe manier van wellness boeken.
Ook beschikbaar in Bearpark

Beschikbaar op
Reserveringsapp voor klanten
Reserveer met behulp van de mobiele Fresha app onvergetelijke schoonheids- en wellness ervaringen – de beste manier om fantastische salons en spa's te ontdekken
Download de app
Beschikbaar op
Zakelijke app voor professionals
Ga aan de slag met Fresha voor professionals en mis nooit een kans om contact te hebben met je klanten en aan je bedrijf te bouwen
Download de app




