DomSalon paznokciPedicure w spaWielka BrytaniaPedicure w spa LeicesterPedicure w spa Oadby
Najlepszy pedicure spa w mojej okolicy – Oadby, Leicester
Wybieraj spośród 2 miejsc oferujących Zabiegi pedicure spa pobliskie atrakcje w Oadby:, Leicester Zobacz mapę
Przeglądaj i rezerwuj Oadby, Leicester zabiegi pedicure spa we Fresha. Porównaj 2 zweryfikowanych zabiegi pedicure spa w Leicester i Leicestershire i na szerszym obszarze Oadby, Leicester. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 476 recenzji. Usługi obejmują Pedicure w spa i Manicure. Ceny od 22 GBP.
Zadzwoń, aby zarezerwować
+44 116 271 6911+44 116 271 6911Zadzwoń, aby zarezerwowaćAfterglow skin room
44 Meadowcourt Rd, Oadby, Leicester LE2 2PB, United Kingdom
Regulacja brwi nitką
Oczyszczanie twarzy
Zabieg na twarz dla mężczyzn
Makijaż
+44 7875 488754+44 7875 488754Zadzwoń, aby zarezerwowaćThe Retreat beauty salon oadby
54 London Rd, Oadby, Leicester LE2 5EA, United Kingdom
Regulacja brwi nitką
Oczyszczanie twarzy
Zabieg na twarz dla mężczyzn
Dermaplaning
+44 116 271 5056+44 116 271 5056Zadzwoń, aby zarezerwowaćLa Femme Belle
56 Rosemead Dr, Oadby, Leicester LE2 5SF, United Kingdom
Dermaplaning
Makijaż
Makijaż ślubny
Nitkowanie brwi
+44 116 271 5356+44 116 271 5356Zadzwoń, aby zarezerwowaćOadby Nails
73 The Parade, Oadby, Leicester LE2 5BB, United Kingdom
Pedicure w spa
Lakier do paznokci
Przedłużanie paznokci
Manicure i pedicure
+44 7873 739999+44 7873 739999Zadzwoń, aby zarezerwowaćGina Beauty Nail Oadby
21 The Parade, Oadby, Leicester LE2 5BB, United Kingdom
Pedicure w spa
Pedicure
Paznokcie żelowe
Zdobienie paznokci
+44 7585 709741+44 7585 709741Zadzwoń, aby zarezerwowaćMs Nails & spa
59 The Parade, Oadby, Leicester LE2 5BB, United Kingdom
Pedicure w spa
Pedicure dla mężczyzn
Manicure rosyjski
Manicure dla mężczyzn
+44 116 270 5374+44 116 270 5374Zadzwoń, aby zarezerwowaćThe Beauty Haven
39 Francis St, Stoneygate, Leicester LE2 2BE, United Kingdom
Pielęgnacja twarzy
Oczyszczanie twarzy
Regulacja brwi nitką
Dermaplaning
+44 7448 297986+44 7448 297986Zadzwoń, aby zarezerwowaćRadiance beauty therapy
431 Uppingham Rd, Rowlatts Hill, Leicester LE5 6RA, United Kingdom
Oczyszczanie twarzy
Dermaplaning
Makijaż
Pielęgnacja twarzy
+44 7875 121553+44 7875 121553Zadzwoń, aby zarezerwowaćBeauty Twist Beauty
65 West Ave, Wigston LE18 2FD, United Kingdom
Leczenie trądziku
Regulacja brwi nitką
Oczyszczanie twarzy
Zabieg na twarz dla mężczyzn
+44 7550 356789+44 7550 356789Zadzwoń, aby zarezerwowaćWigston US Top Nails
51B Leicester Rd, Wigston LE18 1NR, United Kingdom
Pedicure w spa
Lakier do paznokci
Paznokcie tytanowe
Zdobienie paznokci
0793854864507938548645Zadzwoń, aby zarezerwowaćThe Beauty Garden
Westfield Ave, Wigston LE18 1HY, United Kingdom
Depilacja nóg woskiem
Depilacja brazylijska woskiem
Depilacja hollywoodzka woskiem
Depilacja pleców woskiem
+44 7935 698888+44 7935 698888Zadzwoń, aby zarezerwowaćLove Nails & Beauty
78 Leicester Rd, Wigston LE18 1DR, United Kingdom
Pedicure w spa
Pedicure dla mężczyzn
Manicure rosyjski
Manicure dla mężczyzn
+44 116 288 1842+44 116 288 1842Zadzwoń, aby zarezerwowaćThe Guinot Salon Wigston
42 Leicester Rd, Wigston LE18 1DR, United Kingdom
Pielęgnacja twarzy
Makijaż
Regulacja brwi nitką
Oczyszczanie twarzy
+44 7384 811018+44 7384 811018Zadzwoń, aby zarezerwowaćHijama Clinic
187 Green Ln Rd, Leicester LE5 4PD, United Kingdom
Sauna na podczerwień
Peeling do ciała
Zabiegi spa
Sauna
+44 7915 693354+44 7915 693354Zadzwoń, aby zarezerwowaćLondon Nails
50 Leicester Rd, Wigston LE18 1DR, United Kingdom
Pedicure w spa
Manicure dla mężczyzn
Pedicure dla mężczyzn
Manicure rosyjski
+44 7882 124521+44 7882 124521Zadzwoń, aby zarezerwowaćKaymen's Beauty & Nail Salon
6 Francis St, Stoneygate, Leicester LE2 2BD, United Kingdom
Nitkowanie brwi
Pielęgnacja twarzy
Dermaplaning
Zabieg na twarz dla mężczyzn
+44 116 270 8828+44 116 270 8828Zadzwoń, aby zarezerwowaćNails Lab
23 Francis St, Stoneygate, Leicester LE2 2BE, United Kingdom
Pedicure w spa
Manicure
Paznokcie żelowe
Manicure rosyjski
+44 116 247 7267+44 116 247 7267Zadzwoń, aby zarezerwowaćNAILTASTIC
81Blaby Road, South Wigston, Leicestershire LE18 4PB, United Kingdom
Pedicure w spa
Manicure
Paznokcie żelowe
Pedicure
+44 116 270 8095+44 116 270 8095Zadzwoń, aby zarezerwowaćBeaute Skin Clinic
111 Clarendon Park Rd, Clarendon Park, Leicester LE2 3AH, United Kingdom
Oczyszczanie twarzy
Zabieg na twarz dla mężczyzn
Pielęgnacja twarzy
Peeling chemiczny
+44 116 204 6500+44 116 204 6500Zadzwoń, aby zarezerwowaćBannatyne Health Club and Spa Leicester
58 Welford Rd, Leicester LE2 7AA, United Kingdom
Zabiegi spa
Sauna
Peeling do ciała
Owijanie ciała
+44 116 204 6500+44 116 204 6500Zadzwoń, aby zarezerwowaćBannatyne Health Club and Spa Leicester
58 Welford Rd, Leicester LE2 7AA, United Kingdom
Zabiegi spa
Sauna
Peeling do ciała
Sauna na podczerwień
+44 7414 441196+44 7414 441196Zadzwoń, aby zarezerwowaćCindy’s Nails Bar by Daisy
483 Welford Rd, Leicester LE2 6BL, United Kingdom
Pedicure w spa
Paznokcie żelowe
Paznokcie akrylowe
Zdobienie paznokci
+44 7751 202476+44 7751 202476Zadzwoń, aby zarezerwowaćStar Beauty
147 Evington Rd, Leicester LE2 1QJ, United Kingdom
Makijaż
Zabieg na twarz dla mężczyzn
Regulacja brwi nitką
Mikrodermabrazja
+44 116 270 5676+44 116 270 5676Zadzwoń, aby zarezerwowaćQueen Nails Leicester
64 Montague Rd, Leicester LE2 1TH, United Kingdom
+44 116 220 4053+44 116 220 4053Zadzwoń, aby zarezerwowaćFatima's Beauty Salon
83a Clumber Rd, Leicester LE5 4FJ, United Kingdom
Pielęgnacja twarzy
Regulacja brwi nitką
Mikrodermabrazja
Nitkowanie brwi
+44 116 296 7339+44 116 296 7339Zadzwoń, aby zarezerwowaćOkiOki-Doki
320A Welford Rd, Leicester LE2 6EG, United Kingdom
Pedicure w spa
Przedłużanie paznokci
Manicure i pedicure
Żelowe przedłużanie paznokci
+44 116 233 8138+44 116 233 8138Zadzwoń, aby zarezerwowaćThai Massage Therapy
279 Aylestone Rd, Leicester LE2 7QJ, United Kingdom
Masaż gorącymi kamieniami
Masaż całego ciała
Masaż leczniczy
Masaż relaksacyjny
+44 116 288 8926+44 116 288 8926Zadzwoń, aby zarezerwowaćWigston Star Nails
18 Leicester Rd, Wigston LE18 1DR, United Kingdom
Pedicure w spa
Przedłużanie paznokci
Manicure
Pedicure
+44 116 249 0619+44 116 249 0619Zadzwoń, aby zarezerwowaćJaimini Beauty Clinic
367 St Saviours Rd, Leicester LE5 4HH, United Kingdom
Makijaż
Pielęgnacja twarzy
Zabieg na cellulit
Makijaż ślubny
Najlepsze recenzje w Zabiegi pedicure spa okolicy w mieście Oadby
KF
Klient Fresha
22 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
21 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
20 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
19 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
19 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
Lovely lady and she was gentle on my nails
18 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
Excellent experience. She is very good, it was my first time doing pedicure but the experience was satisfactory
17 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
Fantastic i was so relaxed thank you
16 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
Janvi is really passionate about her treatments and gives excellent customer service. She takes time and completes treatments with utmost care, dedication while giving l you a truly relaxing experience. All of the treatments that she delivers are of a very high standard and she certainly nurtures her clients preferences and needs.
15 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
Anjali was great and loved her service x
15 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
Great service 💙
14 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
Great customer service and took time to do my facial hair removal by threading, the express manicure was good
10 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
5 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
4 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
4 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
2 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
Lovely pedicure 🥰
1 sie 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
very welcoming and talented staff!
29 lip 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
It’s always a highlight having my nails done, not only for the lovely nails but because of the lovely staff.
29 lip 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
Great 💙
29 lip 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
25 lip 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
Good experience ❤️🎉
23 lip 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
Lovely ladies the details on my nails is always excellent what ever image i show they always do spot on & clean eyebrow threading
23 lip 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
20 lip 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
26 lip 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
25 lip 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
23 lip 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
16 lip 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
10 lip 2026

Lotus Salon
120 London Road, Leicestershire, Leicester, LE2 0QS, England
4.9
Liczba opinii: 475
Zobacz wszystkie usługi
KF
Klient Fresha
1 lis 2024

CK Nails & Beauty
53 Knighton Lane, Leicester, LE2 8BH, England
Zobacz wszystkie usługi
Pedicure w spa – najczęściej zadawane pytania
Zarezerwuj następną usługę z kategorii pedicure w spa – Oadby z Fresha
Nie jest za późno na ostatnią chwilę wizyta u paznokcia w Oadby. Dzięki Fresha możesz przeglądać salony manicure według lokalizacji, ceny i opinii, a następnie rezerwować od razu, bez zbędnych formalności. Możesz nawet zapłacić za zabieg z góry i ustawić przypomnienia o wizytach. stylistki paznokci na całym świecie korzystają z Fresha, aby być bliżej klientów takich jak Ty. My zajmiemy się resztą, abyś mógł skupić się na najlepszym możliwym paznokcie.
Zafunduj swoim stopom odrobinę luksusu dzięki spa pedicure w Oadby. Zrelaksuj się jeszcze bardziej, zaczynając zabieg od kąpieli i peelingu stóp. Spa pedicure często obejmuje także masaż stóp, dzięki czemu poczujesz pełen relaks, zanim specjaliści przystąpią do modelowania paznokci. Znajdź najbliższe spa pedicure jeszcze szybciej dzięki naszej mobilnej aplikacja, a specjaliści przygotują piankowe separatory na palce. Wizyty trwają średnio 1 hour and 15 minutes, a ceny zaczynają się od £20.
Jeśli, tak jak my, zdarza Ci się przewijać telefon po północy, to warto wykorzystać ten czas na coś dla siebie. Umów wizyta paznokciowa w Oadby. Gotowe. A skoro mowa o sukcesach, Fresha to numer jeden w branży urody i wellness. Do tej pory zarezerwowaliśmy ponad miliard wizyt klientów, współpracując z ponad 130 000 miejsc na całym świecie. Jeśli znasz właściciela biznesu w Wielka Brytania, poleć mu nasze bezpłatne, nagradzane oprogramowanie do rezerwacji do zarządzania salony manicure. A jeśli masz pytania, śmiało napisz do nas na hello@fresha.com — nawet w środku nocy.
Dostępne również w mieście: Oadby
Aplikacja do rezerwacji dla klientów
Błyskawicznie rezerwuj usługi beauty i wellness w swojej okolicy.







