Najlepszy lifting rzęs w mojej okolicy – Batheaston, Bath
Wybieraj spośród 9 miejsc oferujących Lifting rzęs pobliskie atrakcje w Batheaston:, Bath Zobacz mapę
Zadzwoń, aby zarezerwować

Brow Works
Valley View, Westwoods, Bathford, Bath BA1 7QE, United Kingdom
+44 7891 739478+44 7891 739478Zadzwoń, aby zarezerwowaćDermaplaning
Nitkowanie brwi
Zabieg przeciwtrądzikowy
Makijaż

American Nails & Beauty
12 Westgate St, Bath BA1 1EQ, United Kingdom
+44 1225 789612+44 1225 789612Zadzwoń, aby zarezerwowaćManicure dla mężczyzn
Zdobienie paznokci
Pedicure w spa
Manicure rosyjski

Lena Shackell Semi-Permanent Makeup & Aesthetics Bath
3 Miles's Buildings, Bath BA1 2QS, United Kingdom
+44 1225 920260+44 1225 920260Zadzwoń, aby zarezerwowaćZabieg przeciwtrądzikowy
Dermaplaning
Zabieg na twarz dla mężczyzn
Oczyszczanie twarzy

Agata Wilk - Permanent makeup & brow studio
56a Southgate St, Bath BA1 1TG, United Kingdom
0771893583107718935831Zadzwoń, aby zarezerwowaćNitkowanie brwi
Makijaż ślubny
Makijaż
Regulacja brwi nitką

The Lash Studio Bath
27 Salisbury Rd, Bath BA1 6QZ, United Kingdom
+44 7427 456681+44 7427 456681Zadzwoń, aby zarezerwowaćLifting rzęs
Koloryzacja rzęs
Przedłużanie rzęs
Lifting i koloryzacja rzęs

MK Beauty Bath
1 Margaret's Buildings, Bath BA1 2LP, United Kingdom
+44 1225 466609+44 1225 466609Zadzwoń, aby zarezerwowaćPaznokcie akrylowe
Manicure
Paznokcie żelowe
Manicure dla mężczyzn

The Suite
108 Walcot St, Bath BA1 5BG, United Kingdom
+44 1225 331231+44 1225 331231Zadzwoń, aby zarezerwowaćKoloryzacja włosów
Włosy kręcone
Suszarka do włosów
Przedłużanie włosów

Sacco Beauty
4 Monmouth St, Bath BA1 2AJ, United Kingdom
+44 1225 471292+44 1225 471292Zadzwoń, aby zarezerwowaćPielęgnacja twarzy
Makijaż
Oczyszczanie twarzy
Zabieg na twarz dla mężczyzn

The Duchess Beauty Heaven
33 Walcot St, Bath BA1 5BN, United Kingdom
+44 1225 446836+44 1225 446836Zadzwoń, aby zarezerwowaćMakijaż ślubny
Zabieg na twarz dla mężczyzn
Oczyszczanie twarzy
Regulacja brwi nitką
Najlepsze recenzje w Lifting rzęs okolicy w mieście Batheaston
4.0
Średnia na podstawie 6937 opinii z 9 miejsc.
Lifting rzęs – najczęściej zadawane pytania
Zarezerwuj następną usługę z kategorii lifting rzęs – Batheaston z Fresha
Umówienie wizyty w Batheaston z Fresha jest prostsze niż kiedykolwiek. Znajdź najlepsze studio brwi i rzęs w swojej okolicy i zarezerwuj termin w zaledwie kilka kliknięć w aplikacji. Zapłać z góry. Otrzymuj powiadomienia SMS i e-mail przed wizytą. Fresha zadba o wszystko, abyś mógł/mogła skupić się na dbaniu o siebie.
Delikatne lifting rzęs to sposób na naturalnie otwarte spojrzenie już od rana. To świetny trik, który ułatwia codzienny makijaż, a specjaliści od liftingu rzęs w Batheaston sprawią, że Twoje rzęsy będą dłuższe i uniesione w kilka minut. Zapomnij o zalotkach — teraz króluje efekt naturalnie podkręconych rzęs. Na zabieg warto zarezerwować około 1 hour, a efekt utrzyma się nawet do 6 tygodni. Umów się na wizytę przez mobilną aplikacja, aby łatwo dbać o regularne zabiegi. Jesteśmy pewni, że to podniesie na duchu zarówno Twoje rzęsy, jak i samopoczucie.
Jesteśmy dumni, że jesteśmy numerem jeden wśród platform dla najlepszych salonów, spa i klinik. Fresha zarezerwowała już miliard wizyt na całym świecie. Tak, to prawda. Działamy w 120 krajach, w tym w Wielka Brytania. Jedno z 130 000 miejsc już korzystających z bezpłatnego oprogramowanie do zarządzania Fresha do umawiania wizyt, podobnych do Twoich, może stać się Twoim nowym ulubionym lokalnym miejscem. Przejdźmy od razu do sedna. Ułatwiliśmy znalezienie i rezerwację idealnego studio brwi i rzęs w Batheaston. Wystarczy, że się pojawisz. Jeśli chcesz, aby Twój ulubiony technik brwi i rzęs był dostępny na Fresha, daj nam znać pod adresem hello@fresha.com. Chętnie się z Tobą skontaktujemy.
Dostępne również w mieście: Batheaston

Dostępne na
Aplikacja do rezerwacji dla klientów
Rezerwuj niesamowite usługi z branży beauty i wellness w aplikacji mobilnej Fresha – to najlepszy sposób na znalezienie najwyżej ocenianych salonów i spa
Pobierz aplikację
Dostępne na
Aplikacja dla firm
Zacznij korzystać z Fresha dla firm i nigdy nie przegap już okazji, aby nawiązać kontakt z klientami i rozwijać swój biznes
Pobierz aplikację












