Beste make-upartiesten bij mij in de buurt in Esbly, Parijs
Locaties die Visagist in Esbly, Parijsaanbieden Kaart bekijken
Bel om te reserveren

Noirpink - Tatoueur 77
59 Rue de Meaux, 77450 Isles-lès-Villenoy, France
+33 7 77 61 24 31+33 7 77 61 24 31Bel om te reserverenPermanente make-up
Tatoeageverwijdering
Neuspiercing
Tattoo Shop

Lorence Hair & Beauty
4 Rue du Port, 77450 Esbly, France
+33 1 61 10 23 96+33 1 61 10 23 96Bel om te reserverenDreadlocks
Dameskapsel
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken

Institut Isabelle MARACHE - Drainage Lymphatique Renata França - Facialiste - Kobido - Massages Corps et Visage
28 Rue de l'Abbé Pierre Jouve, 77450 Montry, France
+33 6 84 61 88 56+33 6 84 61 88 56Bel om te reserverenVoetmassage
Genezende massage
Ontspanningsmassage
Cupping

L Instant Beaute
10 Rue Victor Hugo, 77450 Esbly, France
+33 6 63 75 67 59+33 6 63 75 67 59Bel om te reserverenVisagist
Gezichtsbehandeling voor acne
Draadepilatie
Microdermabrasie

Les ongles d Angèle
60 Rue du Général Leclerc, 77450 Esbly, France
+33 6 10 45 28 88+33 6 10 45 28 88Bel om te reserverenManicure en pedicure
Manicure
Pedicure
Acrylnagels

YAYA NAIL ART 77 - Prothésiste ongulaire
8 Rue de l'Égalité, 77450 Esbly, France
+33 6 07 52 52 13+33 6 07 52 52 13Bel om te reserverenNagellak
Nagelverlenging
Manicure en pedicure
Gel nagelverlengingen

Lôrence Coiffure & Esthétique - Coiffeur Quincy Voisins
210 Av. du Maréchal Foch, 77860 Quincy-Voisins, France
+33 1 60 04 05 55+33 1 60 04 05 55Bel om te reserverenKinderkapsel
Dameskapsel
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken

Maryline C.
19 bis Rue Charles Vaillant, 77144 Chalifert, France
+33 6 95 35 21 13+33 6 95 35 21 13Bel om te reserverenWimperlift en -tint
Wenkbrauwlaminering
Wenkbrauwen waxen
Wimperextensies

Archip'Elle Beauté
19 Rue de la Gare, 77860 Saint-Germain-sur-Morin, France
+33 6 85 22 85 69+33 6 85 22 85 69Bel om te reserverenVisagist
Dermaplaning
Bruidsmake-up
Gezichtsbehandeling

Martinails
13 Rue des Labours, 77700 Magny-le-Hongre, France
+33 6 38 70 54 96+33 6 38 70 54 96Bel om te reserverenAcrylnagels
Manicure
Gelnagels
Pedicure voor heren

Aurelynails Prothésiste ongulaire & Formatrice
2C Chem. de Butel, 77860 Quincy-Voisins, France
+33 6 58 12 53 79+33 6 58 12 53 79Bel om te reserverenGelnagels
Manicure voor heren
Pedicure voor heren
Russische manicure

Beauty break's (coiffure, maderotherapie, soins visage, head spa)
72 bis Rue des Lambuis, 77400 Dampmart, France
+33 6 13 91 56 43+33 6 13 91 56 43Bel om te reserverenVisagist
Microdermabrasie
Gezichtsbehandeling voor heren
Gezichtsbehandeling

Bégéesse Beauté
15 Chem. du Pressoir À Cidre, 77860 Saint-Germain-sur-Morin, France
+33 6 62 42 91 30+33 6 62 42 91 30Bel om te reserverenVisagist
Gezichtsbehandeling voor heren
Draadepilatie
Gezichtsbehandeling voor acne

institut de beauté L'Ile Aux Secrets
41 Rue d'Esbly, 77700 Coupvray, France
+33 1 64 63 50 57+33 1 64 63 50 57Bel om te reserverenVisagist
Gezichtsbehandeling voor heren
Gezichtsbehandeling
Cellulitisbehandeling

Mani Tango
40 Rue de Paris, 77860 Saint-Germain-sur-Morin, France
+33 1 64 63 16 72+33 1 64 63 16 72Bel om te reserverenHaarweefsels
Pruikbevestiging
Haarextensies
Föhnen

MB Agency
34 Chem. des Vergers, 77700 Chessy, France
+33 6 42 87 94 09+33 6 42 87 94 09Bel om te reserverenVisagist
Bruidsmake-up

Isabelle Esthétique
24 Pl. de la Mairie, 77860 Saint-Germain-sur-Morin, France
+33 1 61 10 57 10+33 1 61 10 57 10Bel om te reserverenVisagist
Bruidsmake-up
Cellulitisbehandeling
Gezichtsbehandeling

Ma Parenthèse Beauté
27 Rue de la Houe, 77700 Magny-le-Hongre, France
+33 1 75 17 56 68+33 1 75 17 56 68Bel om te reserverenVisagist
Gezichtsbehandeling voor acne
Bruidsmake-up
Cellulitisbehandeling

Magny Medical Laser
1 Vla Bel air, 77700 Magny-le-Hongre, France
+33 1 60 42 02 12+33 1 60 42 02 12Bel om te reserverenBraziliaanse wax
Hollywood wax
Rug waxen
Bikini wax

YELAHIAH Choeur des vertus
77860 Saint-Germain-sur-Morin, France
+33 9 81 00 76 97+33 9 81 00 76 97Bel om te reserverenVisagist
Gezichtsbehandeling voor acne
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren

Aux Natur'elles Institut de beauté
35 Av. Thibaud de Champagne, 77700 Chessy, France
+33 1 60 43 22 76+33 1 60 43 22 76Bel om te reserverenVisagist
Cellulitisbehandeling
Gezichtsbehandeling voor heren
Wenkbrauwen epileren

Niel permanent beauty
5 Rue de la Clef des Champs, 77700 Magny-le-Hongre, France
+33 6 74 55 79 36+33 6 74 55 79 36Bel om te reserverenVisagist
Henna
Gezichtsbehandeling
Wenkbrauwen epileren

Oceanie Spa - Institut de beauté à Coupvray
2 Pl. Suzanne Aubry, 77700 Coupvray, France
+33 1 61 10 28 70+33 1 61 10 28 70Bel om te reserverenVisagist
Cellulitisbehandeling
Gezichtsbehandeling
Gezichtsbehandeling voor heren
Veelgestelde vragen over Visagist
Reserveer je volgende visagist-afspraak in Esbly met Fresha
Fresha schoonheidssalons zijn de gouden standaard in schoonheid en wellness. Je kunt eenvoudig de best beoordeelde schoonheid in Esbly vinden, je volgende afspraak boeken en betalen met één druk op de knop. Alles zonder je flow te onderbreken. Als het zo makkelijk is om een afspraak te maken via Fresha, dan is goed voelen ook moeiteloos.
Van zachte, natuurlijke make-up tot volledige glam, een professionele make-upservice tilt jouw look naar een hoger niveau. Zoek bijvoorbeeld op make-upservices via Fresha om de artiesten met airbrush-vaardigheden in Esbly te vinden. Of ontdek je gelaatstrekken in haarscherpe details, met de technieken die normaal voor de sterren op de rode loper zijn voorbehouden. Met je natuurlijke schoonheid versterkt, kun je make-up dragen die de hele avond perfect blijft zitten. Voor een snelle blik op professionele make-upservices bij jou in de buurt, download je de Fresha app voor nog sneller zoeken en boeken. Prijzen bij jou in de buurt beginnen vanaf €25.
Tot nu toe hebben we met succes 1 miljard klanten gekoppeld aan hun ideale haar, nagels en massage-specialist. Het helpt natuurlijk dat Fresha actief is in meer dan 120 landen wereldwijd. Dus zelfs als je niet in Esbly of Frankrijk bent, maar in het buitenland werkt of geniet van een korte vakantie, kun je gewoon inloggen en een afspraak maken. En als je haar, nagels en massage-bedrijven kent die kunnen profiteren van onze gratis, geavanceerde boekingsapp, horen we het graag. Laat het ons weten via hello@fresha.com. We begrijpen dat tijd kostbaar is. Maar goed voor jezelf zorgen is onbetaalbaar. Maak dus ruimte in je agenda voor je volgende afspraak via Fresha.
Ook beschikbaar in Esbly

Beschikbaar op
Reserveringsapp voor klanten
Reserveer met behulp van de mobiele Fresha app onvergetelijke schoonheids- en wellness ervaringen – de beste manier om fantastische salons en spa's te ontdekken
Download de app
Beschikbaar op
Zakelijke app voor professionals
Ga aan de slag met Fresha voor professionals en mis nooit een kans om contact te hebben met je klanten en aan je bedrijf te bouwen
Download de app


