HomeSchoonheidssalonWenkbrauwen epilerenFrankrijkWenkbrauwen epileren Le MansWenkbrauwen epileren Mulsanne
Beste wenkbrauw threading bij mij in de buurt Mulsanne, Le Mans
Locaties die Wenkbrauwen epileren in Mulsanne, Le Mansaanbieden Kaart bekijken
Bel om te reserveren
+33 7 49 53 55 66+33 7 49 53 55 66Bel om te reserverenMaud L' Atelier M, Maquillage permanent et beauté du regard, Le Mans - Mulsanne
138 Imp. de la Pièce Basse, 72230 Mulsanne, France
Wenkbrauwen epileren
Microdermabrasie
Visagist
Bruidsmake-up
+33 2 43 87 58 09+33 2 43 87 58 09Bel om te reserverenEpil et Face
11 Pl. Jean Moulin, 72230 Mulsanne, France
Wenkbrauwen epileren
Microdermabrasie
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
+33 7 68 15 25 79+33 7 68 15 25 79Bel om te reserverenVaness Ongles & Strass
12 Rue des Papillons, 72230 Mulsanne, France
Acrylnagels
Manicure
Nageldecoratie
Manicure voor heren
+33 2 43 87 66 18+33 2 43 87 66 18Bel om te reserverenLa Maison de la Beauté
77B Av. nationale, 72230 Arnage, France
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling
Draadepilatie
Microdermabrasie
+33 2 43 87 73 04+33 2 43 87 73 04Bel om te reserverenBeauté Nature
8,galerie, La Massonnière, 72230 Moncé-en-Belin, France
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling
Visagist
Gezichtsbehandeling voor heren
+33 6 99 14 10 52+33 6 99 14 10 52Bel om te reserverenInstitut Telma Beleza Do Brasil
163 Av. nationale, 72230 Arnage, France
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor acne
Microdermabrasie
Gezichtsbehandeling voor heren
+33 7 85 39 08 85+33 7 85 39 08 85Bel om te reserverenLes lumières de Vic
14 Pl. du Mail, 72220 Laigné-Saint-Gervais, France
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
Cellulitisbehandeling
Dermaplaning
+33 2 52 36 08 80+33 2 52 36 08 80Bel om te reserverenPassage Bleu Ruaudin (Le Mans Sud)
Zone Commerciale des Hunaudières, 1405 chemin de César, La Lande du Camp, 72230 Ruaudin, France
Wenkbrauwen epileren
Cellulitisbehandeling
Bruidsmake-up
Gezichtsbehandeling voor acne
+33 2 43 72 96 80+33 2 43 72 96 80Bel om te reserverenNotes De Beauté
9 Rue Alphonse de Lamartine, 72230 Ruaudin, France
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor acne
Microdermabrasie
Visagist
+33 2 43 87 73 84+33 2 43 87 73 84Bel om te reserverenBeauté Nature
1 Bis Pl. du Mail, 72220 Laigné-Saint-Gervais, France
Wenkbrauwen epileren
Microdermabrasie
Draadepilatie
Gezichtsbehandeling voor acne
+33 2 43 25 95 54+33 2 43 25 95 54Bel om te reserverenL Instant Bien Etre Elodie
1 A Rue de l'Arche, 72220 Teloché, France
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
Henna
+33 6 11 37 58 63+33 6 11 37 58 63Bel om te reserverenSo’Beauty
Place du docteur Allain, 7 Rue du 8 Mai, 72220 Teloché, France
Wenkbrauwen epileren
Visagist
Gezichtsbehandeling
Cellulitisbehandeling
+33 2 43 86 80 40+33 2 43 86 80 40Bel om te reserverenAu Jardin des Sens et du Corps
3 Rue de la Bouchardière, 72230 Ruaudin
Bodyscrub
Infraroodsauna
Spa-behandelingen
Sauna
+33 6 03 58 34 39+33 6 03 58 34 39Bel om te reserverenLa Beauté Pigmentée
Rue de la Massonnière, 72230 Moncé-en-Belin, France
Wenkbrauwen verven
Wenkbrauwen waxen
Wenkbrauwlaminering
Wimperlift en -tint
+33 2 43 61 99 89+33 2 43 61 99 89Bel om te reserverenBeauty Success - Parfumerie & Institut
Centre commercial Maine Street, 72230 Ruaudin, France
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling
Visagist
Cellulitisbehandeling
Veelgestelde vragen over Wenkbrauwen epileren
Reserveer je volgende wenkbrauwen epileren-afspraak in Mulsanne met Fresha
Boek direct een schoonheidssalon in Mulsanne met Fresha. Wij zijn experts in het verbinden van klanten met salons en weten hoe belangrijk aanbevelingen zijn bij het kiezen van een schoonheid. Met Fresha kun je zoeken op beoordelingen, prijs en locatie, zodat je binnen enkele minuten jouw nieuwe favoriete schoonheidssalon vindt. Ontvang direct een bevestiging van je afspraak, plus handige herinneringen vooraf. Kom gerust binnen en ontdek wat er voor jou klaarstaat.
De kracht van één enkele draad kan wonderen doen voor je wenkbrauwen. Een uitstekend alternatief voor harsen, wenkbrauwthreading is een techniek die al honderden jaren wordt verfijnd. Zelfs de kortste haartjes worden hiermee aangepakt. Omdat alleen het haar wordt verwijderd en niet de hele haarfollikel, is de kans op irritatie of huidbeschadiging kleiner. Het is snel en eenvoudig. Je zit binnen 20 minutes weer in de stoel. Vind vandaag nog jouw wenkbrauwspecialist in Mulsanne.
Je agenda zit misschien vol, maar er is weinig tijd voor jezelf. Laat Fresha je helpen om vandaag in Mulsanne wat tijd voor selfcare in te plannen. Ga je op reis? Geen probleem. Onze app is actief in meer dan 120 landen wereldwijd, niet alleen in Frankrijk. Met meer dan 130.000 partners die allemaal gebruikmaken van Fresha’s gratis platform, staat er altijd een professional voor je klaar, waar je ook bent. Heb je suggesties? Stuur ons dan zeker een bericht via hello@fresha.com. Welkom bij de nieuwe manier van wellness boeken.
Ook beschikbaar in Mulsanne
Reserveringsapp voor klanten
Boek onmiddellijk schoonheids- en wellnesservaringen bij jou in de buurt





