HomeWax SalonRug waxenFrankrijkRug waxen BordeauxRug waxen Brach
Beste rugwax bij mij in de buurt in Brach, Bordeaux
Locaties die Rug waxen in Brach, Bordeauxaanbieden Kaart bekijken
Bel om te reserveren
+33 5 57 82 86 69+33 5 57 82 86 69Bel om te reserverenInstitut Oasis Beauté
9 Rue Camille Godard, 33480 Castelnau-de-Médoc, France
Microdermabrasie
Draadepilatie
Gezichtsbehandeling voor acne
Rugmassage
+33 6 51 22 53 21+33 6 51 22 53 21Bel om te reserverenO'Natur'Elle
10 Av. de Soulac, 33480 Listrac-Médoc, France
Cellulitisbehandeling
Gezichtsbehandeling
Visagist
Wenkbrauwen epileren
+33 5 33 05 56 61+33 5 33 05 56 61Bel om te reserverenBulles De Beauté & Thérapie holistique
4 Pl. Saint-Antoine, 33480 Castelnau-de-Médoc, France
Cellulitisbehandeling
Wenkbrauwen epileren
Visagist
Gezichtsbehandeling
+33 7 67 52 69 23+33 7 67 52 69 23Bel om te reserverenL'instant C chalet de beauté
10 All. du Cabernet, 33480 Castelnau-de-Médoc
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
Gezichtsbehandeling
+33 6 52 25 15 44+33 6 52 25 15 44Bel om te reserverenCindy beauty & manucure
32 Rte de Moulis, 33480 Avensan, France
Gezichtsbehandeling voor heren
Wenkbrauwen epileren
Dermaplaning
Microdermabrasie
+33 7 83 89 02 69+33 7 83 89 02 69Bel om te reserverenSecrets d'Eden
34 Rte de l'Océan, 33480 Sainte-Hélène, France
Dermaplaning
Draadepilatie
Rugmassage
Bruidsmake-up
+33 6 14 99 31 22+33 6 14 99 31 22Bel om te reserverenLa beauté de Maë
90 Av. Gambetta, 33480 Castelnau-de-Médoc, France
Gelnagels
Manicure
Acrylnagels
Dippoedernagels
+33 6 45 80 59 13+33 6 45 80 59 13Bel om te reserverenSilikalima
5 bis Rue du Stade, 33480 Avensan, France
Gezichtsbehandeling voor acne
Gezichtsbehandeling
Visagist
Gezichtsbehandeling voor heren
+33 6 81 99 44 89+33 6 81 99 44 89Bel om te reserverennaturopathie castelnau de medoc /Sol Mélanie
7 Rue Anna Ducluzeau, 33480 Castelnau-de-Médoc, France
Therapeutische massage
Chinese massage
Massage voor koppels
Cupping
+33 6 12 33 89 07+33 6 12 33 89 07Bel om te reserverenSkincare by M
27 Rte de Carcans, 33480 Brach, France
Gezichtsbehandeling
Gezichtsbehandeling voor heren
Wenkbrauwen epileren
Visagist
+33 6 50 07 38 31+33 6 50 07 38 31Bel om te reserverenTwo beauty sisters
62 b Rue de Campet, 33480 Castelnau-de-Médoc, France
Gezichtsbehandeling voor acne
Dermaplaning
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
Veelgestelde vragen over Rug waxen
Reserveer je volgende rug waxen-afspraak in Brach met Fresha
Zoek niet verder dan Fresha voor jouw volgende afspraak in de was zetten in Brach. Wij zijn dé plek om de beste harssalons bij jou in de buurt te vinden. Gebruik gewoon de zoekbalk en filter op dichtstbijzijnde, nieuwste, prijs of beoordeling. Reserveren is eenvoudig en direct, met onmiddellijke bevestiging. Je kunt je behandeling zelfs vooraf online betalen. Geen contant geld? Geen probleem.
Een behaarde rug is geen pretje bij warm weer of tijdens het sporten. Maar een rugwax kan je het laatste woord geven. De rugwaxspecialisten op Fresha kunnen je rughaar verwijderen in slechts 10 minutes. Je huid voelt wekenlang gladder, frisser en koeler aan. Waxen houdt de huid op je rug bovendien haarvrij en gezonder, omdat het ook een uitstekende exfoliatiebehandeling is. De wax verwijdert dode huidcellen, zweet en vuil die rugpuistjes kunnen veroorzaken. Zoek op Fresha naar de best beoordeelde salons in Brach en boek een rugwaxsessie vanaf €15.
Sinds de lancering van Fresha zijn we een toonaangevende weg ingeslagen. Je kunt nu je afspraken voor haar, massage en esthetiek boeken via onze app of op de Fresha-website in meer dan 120 verschillende landen, naast alle mogelijkheden hier in Brach, Frankrijk. Wij zijn gepassioneerd over welzijn, en daarom gebruiken meer dan 130.000 bedrijven en 450.000 professionals Fresha’s gratis planning-app om hun onderneming te laten groeien. Heb je brandende vragen? Stel ze gerust, wij luisteren altijd. Neem contact op met het helpcentrum of stuur een e-mail naar hello@fresha.com. Met Fresha is het tijd voor wat welverdiende me-time.
Ook beschikbaar in Brach
Reserveringsapp voor klanten
Boek onmiddellijk schoonheids- en wellnesservaringen bij jou in de buurt





