Ontspanningsmassage Arsonval
De beste ontspannende massages bij mij in de buurt in Arsonval, Brive-la-Gaillarde
Locaties die Ontspanningsmassage in Arsonval, Brive-la-Gaillardeaanbieden Kaart bekijken
Bel om te reserveren

Catherine Laval Tuesta
31 Av. de Paris, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 7 85 02 50 68+33 7 85 02 50 68Bel om te reserverenOntspanningsmassage
Sportmassage
Voetmassage
Lymfedrainagemassage

L' Espace d' Être - Méditation - Bien-être - Amma-Assis-
15 Av. de Paris, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 6 17 15 82 26+33 6 17 15 82 26Bel om te reserverenOntspanningsmassage
Hot stone-massage
Prenatale massage
Thaise massage

L'institut by Corinne et Marjorie
7 Prom. des Tilleuls, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 5 55 17 28 41+33 5 55 17 28 41Bel om te reserverenNagellak
Manicure en pedicure
Acrylnagels
Pedicure

SOLEIA
Espace Migot - Avenue Jean-Charles Rivet, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 5 55 87 69 20+33 5 55 87 69 20Bel om te reserverenGezichtsbehandeling voor acne
Bruidsmake-up
Gezichtsbehandeling
Visagist

Beauté Sublimée
18 Rue Georges Braque, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 5 87 01 46 81+33 5 87 01 46 81Bel om te reserverenManicure voor heren
Russische manicure
Pedicure voor heren
Nageldecoratie

Quintessence - Elodie Corrèze
127 Av. Jean-Jacques Rousseau, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 9 73 01 96 44+33 9 73 01 96 44Bel om te reserverenOntspanningsmassage
Diepe weefselmassage
Acupressie
Voetmassage

SOA Centre de Flottaison et bien-être
69 Av. Maréchal Foch, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 6 25 60 16 91+33 6 25 60 16 91Bel om te reserveren
C mon Institut
25 Av. Turgot, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 5 55 24 58 52+33 5 55 24 58 52Bel om te reserverenMicrodermabrasie
Gezichtsbehandeling voor acne
Cellulitisbehandeling
Gezichtsbehandeling

Julie-Anna Masseuse bien-être pour femmes, formatrice et massage en entreprise à Brive-la-Gaillarde
4 Rue Saint-Antoine, 19100 Brive-la-Gaillarde
+33 6 95 54 82 40+33 6 95 54 82 40Bel om te reserverenOntspanningsmassage
Ayurvedische massage
Therapeutische massage
Thaise massage

Le bien-être au naturel - Institut de beauté
Chem. du Pilou Parking Intermarché, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 5 55 87 58 33+33 5 55 87 58 33Bel om te reserverenGezichtsbehandeling
Cellulitisbehandeling
Rugmassage
Gezichtsbehandeling voor acne

Beaute Des Muses
Impasse des Cèdres, Bd Jean Moulin, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 5 55 22 34 63+33 5 55 22 34 63Bel om te reserverenGezichtsbehandeling
Gezichtsbehandeling voor heren

L’atelier Zen
24 Av. Marie et Pierre Curie, 19360 Malemort, France
+33 5 55 92 18 43+33 5 55 92 18 43Bel om te reserverenGezichtsbehandeling voor acne
Microdermabrasie
Dermaplaning
Wenkbrauwen epileren

Absolument Lui
2 Av. du 11 Novembre 1918, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 6 52 67 32 99+33 6 52 67 32 99Bel om te reserverenVisagist
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
Gezichtsbehandeling

Vithalia
22 Av. du Progrès, 19360 Malemort, France
+33 5 55 92 29 22+33 5 55 92 29 22Bel om te reserverenCellulitisbehandeling
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist

Francine Coste Massages-Bien-Être & Relaxation
24 Quai Tourny, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 6 22 45 08 49+33 6 22 45 08 49Bel om te reserverenOntspanningsmassage
Thaise massage
Therapeutische massage
Ayurvedische massage

Ha Pierre
27 Av. Louis Pons, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 7 67 19 93 93+33 7 67 19 93 93Bel om te reserverenOntspanningsmassage
Massage voor koppels
Genezende massage
Hot stone-massage

Fanny Dumond (Re'Naître)
7 Imp. des Bleuets, 19360 Cosnac, France
+33 6 38 43 99 04+33 6 38 43 99 04Bel om te reserverenOntspanningsmassage
Lymfedrainagemassage
Voetmassage
Acupressie

TRESPEUCH FABIENNE
18 Rue Albert Camus, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 7 63 74 99 78+33 7 63 74 99 78Bel om te reserverenOntspanningsmassage
Diepe weefselmassage
Reflexologie
Sportmassage

Carpe Diem
18 Rue Albert Camus, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 7 63 74 99 78+33 7 63 74 99 78Bel om te reserverenOntspanningsmassage
Hot stone-massage
Lichaamsmassage
Genezende massage

Ma beauté Green
3 Rue de la Paix, 19360 Malemort, France
+33 5 55 88 36 07+33 5 55 88 36 07Bel om te reserverenGezichtsbehandeling
Cellulitisbehandeling
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren

Zen Garden Institut & Spa
154 Av. Georges Pompidou, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 5 55 23 71 07+33 5 55 23 71 07Bel om te reserverenCellulitisbehandeling
Wenkbrauwen epileren
Rugmassage
Gezichtsbehandeling voor heren

Francine Coste Massages Care Énergétiques Yoga
3 avenue du 11 novembre, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 6 22 45 08 49+33 6 22 45 08 49Bel om te reserverenOntspanningsmassage
Therapeutische massage
Genezende massage
Massage voor koppels

MBEAUTE by Marie Soulier Makeup
28 Av. Marie et Pierre Curie, 19360 Malemort, France
+33 5 44 31 69 10+33 5 44 31 69 10Bel om te reserverenDermaplaning
Gezichtsbehandeling voor acne
Wenkbrauwen epileren
Bruidsmake-up

Le Chêne Vert
24 Bd Jules Ferry, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 5 87 09 99 99+33 5 87 09 99 99Bel om te reserverenSpa-behandelingen

A Corps Parfait
19 Rue du Rocher, 19270 Ussac, France
+33 5 55 24 12 14+33 5 55 24 12 14Bel om te reserverenGezichtsbehandeling voor heren
Dermaplaning
Microdermabrasie
Draadepilatie

Cabinet de Shiatsu Franck Ferant
16 Av. Jean Jaurès, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 6 16 38 61 63+33 6 16 38 61 63Bel om te reserverenOntspanningsmassage
Zweedse massage
Diepe weefselmassage
Genezende massage

Beauty Success - Institut
14 Av. Jean Charles Rivet, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 5 55 22 48 41+33 5 55 22 48 41Bel om te reserverenWenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling
Chemische peeling
Cellulitisbehandeling

Le Meilleur Du Tuina
27 Av. Jean Jaurès, 19100 Brive-la-Gaillarde, France
+33 6 02 51 05 41+33 6 02 51 05 41Bel om te reserverenOntspanningsmassage
Acupressie
Voetmassage
Lymfedrainagemassage
Veelgestelde vragen over Ontspanningsmassage
Reserveer je volgende ontspanningsmassage-afspraak in Arsonval met Fresha
Als je kwaliteit en gemak wilt combineren, probeer dan je volgende beauty, massage en gewichtsverlies-afspraak te boeken via Fresha. Zoek eenvoudig in Arsonval, lees betrouwbare recensies en kies het massageplaats dat jou aanspreekt. Selecteer een tijdstip dat jou uitkomt en betaal veilig vooraf. Zo kun je komen en gaan wanneer het jou uitkomt.
Een ontspannende massage kan alles weer goed maken. Welke kleine spanningen of irritaties je ook ervaart, een ontspanningsmassage neemt je mee naar een wereld van rust in Arsonval tot wel 2 hours and 15 minutes. Bij deze massage gebruikt de therapeut zachte, langzame bewegingen met de handen om de zachte weefsels van het lichaam te behandelen. Deze rustige bewegingen kalmeren het zenuwstelsel, verminderen spanning en pijn en helpen je beter te slapen. Hemel op aarde is slechts een paar tikken verwijderd wanneer je boekt via de mobiele app.
Fresha is ongeëvenaard als het gaat om alles rondom beauty, massage en gewichtsverlies in Frankrijk. We hechten net zoveel waarde aan jouw volgende afspraak in Arsonval als jijzelf. Deel je beste beautytip of een aanrader voor een plek die je graag op Fresha terugziet, door te mailen naar hello@fresha.com. Tot nu toe hebben we wereldwijd al 1 miljard afspraken mogelijk gemaakt, en we kijken ernaar uit om ook jouw afspraak te verzorgen. Onze hooggewaardeerde boekingssysteem voor zowel kleine als grote bedrijven geeft je toegang tot de actuele beschikbaarheid van 450.000 professionals en stylisten. Zo boek en herhaal je elke behandeling eenvoudig en snel.
Ook beschikbaar in Arsonval

Beschikbaar op
Reserveringsapp voor klanten
Reserveer met behulp van de mobiele Fresha app onvergetelijke schoonheids- en wellness ervaringen – de beste manier om fantastische salons en spa's te ontdekken
Download de app
Beschikbaar op
Zakelijke app voor professionals
Ga aan de slag met Fresha voor professionals en mis nooit een kans om contact te hebben met je klanten en aan je bedrijf te bouwen
Download de app


