HomeMassageMassage voor koppelsFrankrijkMassage voor koppels LyonMassage voor koppels Zone Centrale
De beste koppelsmassages bij mij in de buurt in Zone Centrale, Lyon
Locaties die Massage voor koppels in Zone Centrale, Lyonaanbieden Kaart bekijken
Bel om te reserveren
+33 6 61 67 52 06+33 6 61 67 52 06Bel om te reserverenépanoui'sens - Energétique chinoise (MTC) et massage bien-être
1 Les Troques Bâtiment LW1, 69630 Chaponost, France
Massage voor koppels
Ontspanningsmassage
Genezende massage
Hot stone-massage
+33 6 64 17 09 14+33 6 64 17 09 14Bel om te reserverenValérie PIGNAL - Thérapeute en Ayurveda - Bien-être - Soins / Yoga / Méditation / Massages
19 Lot. le Charmassin, 69630 Chaponost, France
+33 4 78 73 40 83+33 4 78 73 40 83Bel om te reserverenAu Coeur D Un Cocon
11 Rue René Chapard, 69630 Chaponost, France
Visagist
Dermaplaning
Gezichtsbehandeling
Cellulitisbehandeling
+33 6 17 14 15 81+33 6 17 14 15 81Bel om te reserverenBL Esthétique - Soins esthétiques et massages pour femmes, futures et jeunes mamans et bébés
15 ter Av. Edouard Millaud, 69290 Craponne, France
Dermaplaning
Gezichtsbehandeling
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
+33 7 64 44 30 10+33 7 64 44 30 10Bel om te reserverenBeauty by Lili institut et baby spa
17 Rte du Dôme, 69630 Chaponost, France
Cellulitisbehandeling
Microdermabrasie
Draadepilatie
Gezichtsbehandeling voor heren
+33 826 30 36 69+33 826 30 36 69Bel om te reserverenCalicéo
Rue Sainte-Barbe, 69110 Sainte-Foy-lès-Lyon, France
+33 6 18 70 45 11+33 6 18 70 45 11Bel om te reserverenStéphanie Plassard - Massages & Shiatsu
44 Av. de Verdun, 69630 Chaponost, France
Massage voor koppels
Thaise massage
Sportmassage
Reflexologie
+33 6 60 05 44 44+33 6 60 05 44 44Bel om te reserverenTAO SHIATSU
2 Chem. du Gué, 69530 Brignais, France
Massage voor koppels
Lichaamsmassage
Ontspanningsmassage
Chinese massage
+33 7 66 74 91 88+33 7 66 74 91 88Bel om te reserverenHoménaïs
37 Rue Pré Magné, 69126 Brindas, France
Draadepilatie
Gezichtsbehandeling voor acne
Rugmassage
Cellulitisbehandeling
+33 6 25 55 01 43+33 6 25 55 01 43Bel om te reserverenCarine.Y Kobido
87 Rte de Joanna, 69126 Brindas, France
Massage voor koppels
Ontspanningsmassage
Genezende massage
Lymfedrainagemassage
+33 7 82 34 94 58+33 7 82 34 94 58Bel om te reserverenNoémie Preti Massage
26 Rue Francisque Jomard, 69600 Oullins-Pierre-Bénite, France
Massage voor koppels
Reflexologie
Diepe weefselmassage
Zweedse massage
+33 6 52 26 32 35+33 6 52 26 32 35Bel om te reserverenMédecine Traditionnelle chinoise et institut de beauté
6 Rue de la Poste, 69340 Francheville, France
Acupunctuur
Dry needling
+33 9 77 56 67 02+33 9 77 56 67 02Bel om te reserverenUN MOMENT POUR MOI
69 Rue Joseph Moulin, 69290 Craponne, France
Gezichtsbehandeling voor heren
Wenkbrauwen epileren
Visagist
Gezichtsbehandeling
+33 7 71 05 05 90+33 7 71 05 05 90Bel om te reserverenAnaïs Cognet ~ Massages, Madérothérapie, Soins visage et Relaxation crânienne
8 Rue du Vieux Pont, 69340 Francheville, France
Massage voor koppels
Cupping
Acupressie
Voetmassage
+33 6 11 96 84 93+33 6 11 96 84 93Bel om te reserverenCasa da Serenidad
14 Imp. des Troignes, 69290 Craponne, France
Massage voor koppels
Lymfedrainagemassage
Therapeutische massage
Zweedse massage
+33 6 95 85 01 12+33 6 95 85 01 12Bel om te reserverenCabinet des Douceurs - Alexandra Bellamy - Réflexologie Plantaire et Vertébrale
9 All. des Lièvres, 69340 Francheville, France
Massage voor koppels
Lichaamsmassage
Acupressie
Genezende massage
+33 6 60 69 90 58+33 6 60 69 90 58Bel om te reserverenÀ Deux Mains
16A All. du Beauversant, 69340 Francheville, France
Massage voor koppels
Genezende massage
Ontspanningsmassage
Chinese massage
+33 7 89 43 72 62+33 7 89 43 72 62Bel om te reserverenJuliette Face Studio
6 Rue des Martyrs, 69230 Saint-Genis-Laval, France
Microdermabrasie
Draadepilatie
Rugmassage
Cellulitisbehandeling
+33 4 37 23 53 90+33 4 37 23 53 90Bel om te reserverenOsmose bien-être
Le Sud Ouest, 2A Rte de Lyon, 69530 Brignais, France
Cellulitisbehandeling
Gezichtsbehandeling
Draadepilatie
Gezichtsbehandeling voor acne
+33 4 87 24 71 33+33 4 87 24 71 33Bel om te reserverenSisters centre esthétique
3 Pl. Anne Marie Barnoud, 69230 Saint-Genis-Laval, France
Dermaplaning
Microdermabrasie
Draadepilatie
Gezichtsbehandeling voor acne
+33 6 81 66 32 04+33 6 81 66 32 04Bel om te reserverenMassage californien, suédois, ayurvédique solo ou duo | Les mains'sages d'Aurélie
91 Anc. Rte de Brindas, 69290 Craponne, France
Massage voor koppels
Sportmassage
Diepe weefselmassage
Zweedse massage
+33 4 78 05 04 28+33 4 78 05 04 28Bel om te reserverenAuriline Détente
14 Pl. du 11 Novembre 1918, 69510 Soucieu-en-Jarrest, France
Gezichtsbehandeling voor acne
Rugmassage
Cellulitisbehandeling
Gezichtsbehandeling
+33 6 76 09 43 38+33 6 76 09 43 38Bel om te reserverenAudrey SORDILLON
111 B Av. Pierre Dumond, 69290 Craponne, France
Massage voor koppels
Voetmassage
Sportmassage
Zweedse massage
+33 7 63 49 20 50+33 7 63 49 20 50Bel om te reserverenMains en Or - Massage & Bien-être
24 Bd Emile Zola, 69600 Oullins-Pierre-Bénite, France
+33 4 37 22 08 39+33 4 37 22 08 39Bel om te reserverenL'Instant Zen
12 Av. Edouard Millaud, 69290 Craponne, France
Bruidsmake-up
Gezichtsbehandeling voor acne
Gezichtsbehandeling voor heren
Wenkbrauwen epileren
+33 4 78 50 88 25+33 4 78 50 88 25Bel om te reserverenInstitut Guinot
111 Grande Rue, 69600 Oullins-Pierre-Bénite, France
Microdermabrasie
Dermaplaning
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
+33 4 72 39 22 36+33 4 72 39 22 36Bel om te reserverenL'Eden - Maison de beauté bien-être
Parc brignais 2000, 22 Rte de Lyon, 69530 Brignais, France
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
Gezichtsbehandeling
+33 4 15 60 00 11+33 4 15 60 00 11Bel om te reserverenEspace Zenolia
1 Pl. de la Flette F, 69510 Soucieu-en-Jarrest, France
Gezichtsbehandeling voor acne
Draadepilatie
Dermaplaning
Gezichtsbehandeling voor heren
+33 4 78 59 55 55+33 4 78 59 55 55Bel om te reserverenInstitut Guinot
86 Grande Rue, 69340 Francheville, France
Dermaplaning
Wenkbrauwen epileren
Rugmassage
Gezichtsbehandeling
+33 4 72 31 02 91+33 4 72 31 02 91Bel om te reserverenInstitut de Beauté du Parc
93 Rue Général de Gaulle, 69530 Brignais, France
Gezichtsbehandeling
Microdermabrasie
Draadepilatie
Gezichtsbehandeling voor acne
+33 9 80 46 39 81+33 9 80 46 39 81Bel om te reserverenCentre MédiAge
2A Rte de Lyon porte 111, 69530 Brignais, France
Gezichtsbehandeling
Dermaplaning
Microdermabrasie
Visagist
+33 4 78 05 30 42+33 4 78 05 30 42Bel om te reserverenEscale Detente
72 Rue Général de Gaulle, 69530 Brignais, France
Huidverlichtingsbehandeling
IPL-huidverjonging
Elektrolyse ontharing
Laserontharing
+33 6 52 44 60 60+33 6 52 44 60 60Bel om te reserverenInstitut Beauty Dream
4 All. Marie-Antoinette, 69230 Saint-Genis-Laval, France
Dermaplaning
Gezichtsbehandeling voor heren
Wenkbrauwen epileren
Visagist
+33 4 78 45 55 65+33 4 78 45 55 65Bel om te reserverenInstitut Nat'Beauté
46 Av. Edouard Millaud, 69290 Craponne, France
Acnebehandeling
Microdermabrasie
Dermaplaning
Wenkbrauwen epileren
+33 4 72 04 64 81+33 4 72 04 64 81Bel om te reserverenCarlance - Brignais Beauty Institute
7 Rte de Lyon, 69530 Brignais, France
Visagist
Gezichtsbehandeling voor acne
Draadepilatie
Microdermabrasie
+33 4 78 05 58 04+33 4 78 05 58 04Bel om te reserverenA.M Forme et Beauté
1 Pl. du Vieux Pont, 69530 Brignais, France
Body wrap
Sauna
Infraroodsauna
Bodyscrub
Veelgestelde vragen over Massage voor koppels
Ook beschikbaar in Zone Centrale
Reserveringsapp voor klanten
Boek onmiddellijk schoonheids- en wellnesservaringen bij jou in de buurt





