HomeHair SalonKinderkapselFrankrijkKinderkapsel Landelijk MayenneKinderkapsel Crossardière
De beste kinderkapsels bij mij in de buurt Crossardière, Landelijk Mayenne
Locaties die Kinderen knippen in Crossardière, Landelijk Mayenneaanbieden Kaart bekijken
Bel om te reserveren
+33 2 43 59 75 09+33 2 43 59 75 09Bel om te reserverenEn aparté By Lyne
18 Quai Béatrix de Gavre 16 et, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Haarpermanent
Keratinebehandeling
Haarweefsels
+33 9 83 06 62 38+33 9 83 06 62 38Bel om te reserverenFigaro, salon de coiffure mixte
17 Av. Robert Buron, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Kenmerken
Haar kleuren
Dameskapsel
+33 2 43 53 49 27+33 2 43 53 49 27Bel om te reserverenPluriel Coiffure
18 Rue du Lieutenant, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Föhnen
Permanent haar rechtstrijken
Dameskapsel
+33 2 43 53 20 83+33 2 43 53 20 83Bel om te reserverenCoiff'Line
4 Rue du Lieutenant, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Dameskapsel
Keratinebehandeling
Haarweefsels
+33 2 43 53 92 65+33 2 43 53 92 65Bel om te reserverenCoiff'Line-La Suite
85 Av. Robert Buron, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Balayage
Haarextensies
Föhnen
+33 2 43 53 50 80+33 2 43 53 50 80Bel om te reserverenCoiff&Co - Coiffeur Laval
61 Bd Félix Grat, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Föhnen
Dameskapsel
Haar kleuren
+33 2 43 56 20 95+33 2 43 56 20 95Bel om te reserverenUrban Style Laval coiffure
42 Av. Chanzy, 53000 Laval, France
Gezichtsbehandeling voor heren
+33 2 43 69 25 60+33 2 43 69 25 60Bel om te reserverenHair Création - Coiffeur Laval
195 Rue de la Gaucherie, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Haarextensies
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 2 43 91 02 74+33 2 43 91 02 74Bel om te reserverenCoiff & Co - Hairdresser LAVAL
1 Bd Jean Jaurès, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Balayage
Haarextensies
Föhnen
+33 2 43 02 90 76+33 2 43 02 90 76Bel om te reserverenELAÏS
Quartier, 122 Rue du Ponceau, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Balayage
Dameskapsel
Krullend haar
+33 2 43 53 27 52+33 2 43 53 27 52Bel om te reserverenLE SALON DE PIERRE - LAVAL
angle, Quai Paul Boudet, Rue Sainte-Anne, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Haarextensies
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 2 43 67 10 78+33 2 43 67 10 78Bel om te reserverencoiffure ELEGANCES
11 Grande Rue, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Keratinebehandeling
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 9 55 85 13 31+33 9 55 85 13 31Bel om te reserverencoiff' leana | Salon Coiffure Avesnieres Laval
14 Pl. d'Avesnières, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Föhnen
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 2 43 49 06 66+33 2 43 49 06 66Bel om te reserverenShampoo Expert Laval
19 Rue du Général de Gaulle, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
Haar kleuren
+33 2 43 69 11 13+33 2 43 69 11 13Bel om te reserverenLE MADEMOIS’ELLE
110 Rue de Bretagne, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Dameskapsel
Föhnen
Haarpermanent
+33 2 43 49 10 92+33 2 43 49 10 92Bel om te reserverenCoiff&bio
28 Quai Jehan Fouquet, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Haar kleuren
Krullend haar
Balayage
+33 2 43 53 04 97+33 2 43 53 04 97Bel om te reserverenCannelle coiffure
12 Rue Échelle Marteau, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Permanent haar rechtstrijken
Haar kleuren
Dameskapsel
+33 2 43 56 77 18+33 2 43 56 77 18Bel om te reserverenLe Salon de Nathalie
3 Rue Charles Landelle, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Haarweefsels
Haar kleuren
Krullend haar
+33 2 43 66 15 29+33 2 43 66 15 29Bel om te reserverenHair Avenue
69 Rue Bernard le Pecq, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Balayage
Dameskapsel
Krullend haar
+33 2 43 69 92 07+33 2 43 69 92 07Bel om te reserverenCoup'Coeur - Visagiste
27 Rue Souchu Servinière, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Dameskapsel
Balayage
Haarextensies
+33 2 43 53 17 84+33 2 43 53 17 84Bel om te reserverenVersion originale
54 Rue Mazagran, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Dameskapsel
Keratinebehandeling
Haar kleuren
+33 2 43 66 03 15+33 2 43 66 03 15Bel om te reserverenJoubert B & G
29 Rue Messager, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Föhnen
Krullend haar
Dameskapsel
+33 2 43 59 28 51+33 2 43 59 28 51Bel om te reserverenHair Look
Galerie Intermarche, 195 Av. Chanzy, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Dreadlocks
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 2 52 46 02 06+33 2 52 46 02 06Bel om te reserverenSaint Algue - Coiffeur Laval
46 Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Krullend haar
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 2 43 53 61 57+33 2 43 53 61 57Bel om te reserverenVOTRE SALON
34 Rue du Jeu de Paume, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Pruikbevestiging
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 2 43 53 34 74+33 2 43 53 34 74Bel om te reserverenExclusive Espace Coiffure
109 Av. Chanzy, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Haar kleuren
Krullend haar
Keratinebehandeling
+33 2 43 53 52 40+33 2 43 53 52 40Bel om te reserverenCoiff&Co - Coiffeur Bonchamp les Laval
Bd des Grands Bouessays, 53960 Bonchamp-lès-Laval, France
Kinderkapsel
Dameskapsel
Haar kleuren
Krullend haar
+33 2 43 90 37 30+33 2 43 90 37 30Bel om te reserverenVotre Salon by Lydia
6 Rue de la Faux, 53960 Bonchamp-lès-Laval, France
Kinderkapsel
Balayage
Haar kleuren
Dameskapsel
+33 2 43 53 78 24+33 2 43 53 78 24Bel om te reserverenFranck Provost - Hairdresser Laval
C. Cial Leclerc Pégase, Av. de la Communauté Européenne, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Permanent haar rechtstrijken
Haarpermanent
Keratinebehandeling
+33 2 43 68 15 61+33 2 43 68 15 61Bel om te reserverenBourny Tendance coiffure esthétique
25 Pl. de la Commune, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Föhnen
Balayage
Dameskapsel
+33 2 43 49 08 77+33 2 43 49 08 77Bel om te reserverenNorgil Laval
50 Bd Félix Grat, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Haarweefsels
Haar kleuren
Krullend haar
+33 2 43 53 21 28+33 2 43 53 21 28Bel om te reserverenAtelier Coiffure Laval
8 Rue du Val de Mayenne, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Permanent haar rechtstrijken
Haar kleuren
Krullend haar
+33 2 43 66 12 77+33 2 43 66 12 77Bel om te reserverenAlan Coiffure
10 Rue de Bretagne, 53000 Laval, France
Kinderkapsel
Krullend haar
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
Veelgestelde vragen over Kinderkapsel
Reserveer je volgende kinderkapsel-afspraak in Crossardière met Fresha
Afspraak maken met Fresha is heel eenvoudig. Dankzij onze gebruiksvriendelijke boekingstechnologie vind je snel een lokaal salon, kies je een geschikt tijdstip en betaal je direct vooraf. Alles in slechts een paar klikken. En het beste van alles? Wij hebben de beste haar locaties in Crossardière voor je geselecteerd, zodat je zeker weet dat je kiest voor hoogwaardige behandelingen.
Laat de specialist in kinderkapsels in Crossardière van jouw kleintje een leuke ervaring maken voor het hele gezin. Boek één-op-één afspraken in een rustige omgeving, of kies voor gezamenlijke momenten om samen verzorgd voor de dag te komen. De experts op Fresha stemmen de behandeling af op jouw kind, zodat het zich veilig, vertrouwd en op zijn gemak voelt. Van het eerste knipbeurtje van je baby tot tienerstyling, kinderkapsels zijn er voor alle leeftijden. Scoor de beste deals eenvoudig via onze mobiele app en plan met één tik je volgende afspraak voor een nieuwe look.
Als je iets hebt gevonden dat je aanspreekt, laten we het dan vastleggen. Fresha is dé plek voor alles rondom haar, massage en gewichtsverlies. Wij zorgen voor een soepele ervaring, net zoals jij dat wilt. Heb je ergens hulp bij nodig? Neem gerust contact met ons op via hello@fresha.com. Anders zorgen we dat je snel en gemakkelijk je afspraak kunt maken in Crossardière, Frankrijk. Inmiddels gebruiken wereldwijd 130.000 partners Fresha om hun diensten aan klanten zoals jij aan te bieden, via onze hoog gewaardeerde boekingsapp voor kapsalons. We hebben al 1 miljard afspraken verwerkt en we zijn nog lang niet klaar. Plan je afspraak en ontdek zelf waarom iedereen erover praat.
Ook beschikbaar in Crossardière
Reserveringsapp voor klanten
Boek onmiddellijk schoonheids- en wellnesservaringen bij jou in de buurt






