HomeHair SalonHaarpermanentFrankrijkHaarpermanent Landelijk CorrèzeHaarpermanent Sarsonne
Beste haarvergunningen bij mij in de buurt in Sarsonne, Landelijk Corrèze
Locaties die Haarpermanent in Sarsonne, Landelijk Corrèzeaanbieden Kaart bekijken
Bel om te reserveren
+33 5 55 95 61 59+33 5 55 95 61 59Bel om te reserverenGRAINS DE BEAUTE
2 ter Av. Gambetta, 19200 Ussel, France
Huidverstrakking
Elektrolyse ontharing
IPL-huidverjonging
Lipvuller
+33 5 55 72 17 73+33 5 55 72 17 73Bel om te reserverenNadège Coiffure
4 Rue du Cardinal Mercier, 19200 Ussel, France
Haarpermanent
Pruikbevestiging
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 5 55 94 13 07+33 5 55 94 13 07Bel om te reserverenNails and Beauty
18 Av. Carnot, 19200 Ussel, France
Manicure voor heren
Spa-pedicure
Russische manicure
Pedicure voor heren
+33 5 55 72 91 90+33 5 55 72 91 90Bel om te reserverenHorizon Bien-être
6 Av. Marmontel, 19200 Ussel, France
Draadepilatie
Gezichtsbehandeling voor acne
Visagist
Gezichtsbehandeling
+33 5 55 96 19 58+33 5 55 96 19 58Bel om te reserverenAurore Coiffure
51 bis Av. Carnot, 19200 Ussel, France
Haarpermanent
Haarextensies
Föhnen
Dameskapsel
+33 5 55 72 57 19+33 5 55 72 57 19Bel om te reserverenl'instant douceur
1 Rue de la Liberté, 19200 Ussel, France
Microdermabrasie
Dermaplaning
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
+33 5 55 46 13 27+33 5 55 46 13 27Bel om te reserverenBeauty Success - Parfumerie & Institut
1 Rte de Ponty Centre commercial E Leclerc, 19200 Ussel, France
Gezichtsbehandeling
Bruidsmake-up
Gezichtsbehandeling voor acne
Microdermabrasie
+33 5 55 72 11 42+33 5 55 72 11 42Bel om te reserverenException coiffure
7 Av. Carnot, 19200 Ussel, France
Haarpermanent
Haar kleuren
Krullend haar
Kinderkapsel
+33 5 87 78 31 33+33 5 87 78 31 33Bel om te reserverenVasconcelos Esthétique
4 Av. Carnot, 19200 Ussel, France
Gezichtsbehandeling voor acne
Draadepilatie
Microdermabrasie
Dermaplaning
Veelgestelde vragen over Haarpermanent
Reserveer je volgende haarpermanent-afspraak in Sarsonne met Fresha
Zie Fresha als die betrouwbare partner die je altijd helpt. De goed verbonden expert die je in contact brengt met de beste wellness, beauty en nagels-afspraken. De georganiseerde assistent die je nooit een afspraak laat vergeten en handige herinneringen op je telefoon stuurt. En de betrouwbare keuze die je een veilige, privé boekingservaring biedt. Zoek naar de beste kapsalons in Sarsonne en wij regelen de rest.
De comeback van de haarwereld: de permanent natuurlijk. Heb je steil haar en wil je wat meer veerkracht, of kunnen je krullen wel wat extra definitie gebruiken? Dan is een permanent misschien precies wat je zoekt. We hebben het niet over de grote krullen uit de jaren ’80, maar over de nieuwste haartechnieken waarmee je kunt kiezen voor blijvende beach waves, een losse textuur die blijft zitten of volume bij de aanzet dat niet snel verdwijnt. Boek snel een afspraak voor die extra bounce door de Fresha app te downloaden en te zoeken in Sarsonne. Jouw nieuwe kapsel gaat gegarandeerd indruk maken.
Dit kan het begin zijn van een succesvolle samenwerking. Begin met het ontdekken van de 130.000 salons en klinieken in 120 landen via Fresha. We hebben de beste kapsalons wereldwijd weten aan te trekken. Hoe? Door de nummer één beheersoftware te bieden die beschikbaar is voor kappers. Zo vind je vandaag nog eersteklas behandelingen in Frankrijk en morgen weer in welk deel van de wereld je ook bent. Ken je indrukwekkende Sarsonne professionals? Laat het ons weten via hello@fresha.com. Of heb je hier al jouw favoriete haar gevonden? Boek dan snel een afspraak en geniet ervan.
Ook beschikbaar in Sarsonne
Reserveringsapp voor klanten
Boek onmiddellijk schoonheids- en wellnesservaringen bij jou in de buurt







