HomeHair SalonHaarvlechtenVerenigd KoninkrijkHaarvlechten Kingston upon HullHaarvlechten Drypool
Beste haarvlechten bij mij in de buurt in Drypool, Kingston upon Hull
Kies uit 2 locaties die Haarvlechten aanbieden bij jou in de buurt in Drypool, Kingston upon Hull Kaart bekijken
Bekijk en boek Drypool, Kingston upon Hull haarvlechten op Fresha. Vergelijk 2 geverifieerde haarvlechten in Garden Village en Hull en de rest van Drypool, Kingston upon Hull. Gemiddelde beoordeling 4.0/5 uit 608 beoordelingen. Diensten omvatten Haarvlechten en Föhnen. Prijzen vanaf GBP 10.
Bel om te reserveren
+44 1482 226417+44 1482 226417Bel om te reserverenIndulgence Hair Studio
307 Holderness Rd, Hull HU8 8TE, United Kingdom
Haarvlechten
Haarweefsels
Dameskapsel
Pruikbevestiging
+44 1482 449624+44 1482 449624Bel om te reserverenEsquire Hull
900 Spring Bank W, Hull HU5 5BL, United Kingdom
Hoofd kaalscheren
Knipbeurt voor mannen
Scheren met hete handdoek
+44 1482 341722+44 1482 341722Bel om te reserverenHair & Beauty Principles
121 Newland Ave, Hull HU5 2ES, United Kingdom
Draadepilatie
Visagist
Wenkbrauwen epileren
+44 1482 227546+44 1482 227546Bel om te reserverenFe'Male Ego Hair And Beauty Salon
321-323 Hessle Rd, Hull HU3 4BJ, United Kingdom
Mee-eterbehandeling
Visagist
Gezichtsbehandeling voor heren
Gezichtsbehandeling
+44 1482 212635+44 1482 212635Bel om te reserverenSimply Goddess Hair & Beauty
279 Hessle Rd, Hull HU3 4BQ, United Kingdom
Haarvlechten
Haar kleuren
Kinderkapsel
Balayage
+44 7896 015009+44 7896 015009Bel om te reserveren10 hairdressing by Sarah
Town Centre House, Yorkshire, 83 Prospect St, Hull HU2 8PW, United Kingdom
Haarvlechten
Föhnen
Permanent haar rechtstrijken
Haarpermanent
+44 1482 374492+44 1482 374492Bel om te reserverenHead office unisex hair salon
993 Hedon Rd, Hull HU9 5QP, United Kingdom
Haarvlechten
Haarextensies
Dameskapsel
Pruikbevestiging
+44 1482 222336+44 1482 222336Bel om te reserverenC & A Hair & Cosmetics
44 Carr Ln, Hull HU1 3RF, United Kingdom
Haarvlechten
Keratinebehandeling
Permanent haar rechtstrijken
Balayage
+44 1482 217612+44 1482 217612Bel om te reserverenThe Blossom Tree Hair Salon
32 Albion St, Hull HU1 3TE, United Kingdom
Haarvlechten
Dreadlocks
+44 1482 701980+44 1482 701980Bel om te reserverenScissors
658 Holderness Rd, Hull HU9 3EY, United Kingdom
Haarvlechten
Kinderkapsel
Haar kleuren
Haarweefsels
+44 1482 346441+44 1482 346441Bel om te reserverenIrena Hair & Beauty Salon
131 Newland Ave, Hull HU5 2ES, United Kingdom
Haarvlechten
Permanent haar rechtstrijken
Haar kleuren
Keratinebehandeling
+44 1482 576688+44 1482 576688Bel om te reserverenHairdressing For Men
785 Hessle Rd, Hull HU4 6QE, United Kingdom
Haarvlechten
Krullend haar
Kinderkapsel
Balayage
+44 1482 212111+44 1482 212111Bel om te reserverenACDC Hairdressing
4 Humber Pl, Hull HU1 1UD, United Kingdom
Haarvlechten
Balayage
Kinderkapsel
Krullend haar
+44 1482 343430+44 1482 343430Bel om te reserverenBoutique Hair & Beauty
22 Cottingham Rd, Newland, Hull HU6 7RA, United Kingdom
Haarvlechten
Keratinebehandeling
Dameskapsel
Pruikbevestiging
+44 7933 240947+44 7933 240947Bel om te reserverenMetamorphosis Hairdresser
404 Beverley Rd, Hull HU5 1LW, United Kingdom
Haarvlechten
Haar kleuren
Dameskapsel
Dreadlocks
+44 1482 854689+44 1482 854689Bel om te reserverenJudi Hair Design
858 Beverley Rd, Hull HU6 7HP, United Kingdom
Haarvlechten
Balayage
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+44 1482 328376+44 1482 328376Bel om te reserverenYour salon by kk
47 Savile St, Hull HU1 3EA, United Kingdom
Haarvlechten
Dameskapsel
Krullend haar
+44 1482 323129+44 1482 323129Bel om te reserverenHairsines
476 Hessle Rd, Hull HU3 3LD, United Kingdom
Haarvlechten
Haarextensies
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+44 7933 282198+44 7933 282198Bel om te reserverenTropical Sun
209 Beverley Rd, Hull HU5 2TX, United Kingdom
Zelfbruiner
+44 7777 999101+44 7777 999101Bel om te reserverenCads ‘ name change’ to Snippy Unisex
Unit 4, 32, Albion St, Hull HU1 3TE, United Kingdom
Haarvlechten
Haar kleuren
Dameskapsel
Kinderkapsel
+44 1482 214054+44 1482 214054Bel om te reserverenSupercuts Hair Salon Hull
Unit G23, Princes Dock St, Hull HU1 2PQ, United Kingdom
Haarvlechten
Kinderkapsel
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+44 1482 374413+44 1482 374413Bel om te reserverenCutting It
18 Dalsetter Rise, Hull HU8 9JF, United Kingdom
Haarvlechten
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken
Keratinebehandeling
+44 1482 470809+44 1482 470809Bel om te reserverenAquarius Hair Salon
183 Chanterlands Ave, Hull HU5 3TL, United Kingdom
Haarvlechten
Balayage
Kinderkapsel
Dameskapsel
+44 7852 322957+44 7852 322957Bel om te reserverenSash
154 Ancaster Ave, Hull HU5 4QT, United Kingdom
Haarvlechten
Haarweefsels
Haar kleuren
Krullend haar
+44 7517 185165+44 7517 185165Bel om te reserverenSASS Hair Nails & Beauty
123 Greenwood Ave, Hull HU6 9PD, United Kingdom
Gel nagelverlengingen
Pedicure voor heren
Russische manicure
Spa-pedicure
+44 1482 323344+44 1482 323344Bel om te reserverenPride Hair & Beauty & Training academy
10-14 George St, Hull HU1 3AJ, United Kingdom
Visagist
Wenkbrauwen epileren
Draadepilatie
+44 1482 858256+44 1482 858256Bel om te reserverenPlatinum Hair & Beauty
792-794, Beverley Rd, Hull HU6 7EY, United Kingdom
Haarvlechten
Krullend haar
Haarextensies
Föhnen
+44 1482 445172+44 1482 445172Bel om te reserverenBeverley Hills Hair & Beauty
222 Beverley Rd, Hull HU5 1AH, United Kingdom
Haarvlechten
Balayage
Keratinebehandeling
Haarweefsels
+44 1482 374282+44 1482 374282Bel om te reserverenVanity Hair & Beauty
154 Southcoates Ln, Hull HU9 3AJ, United Kingdom
Haarvlechten
Haarextensies
Dameskapsel
Keratinebehandeling
+44 1482 823588+44 1482 823588Bel om te reserverenDesigner Hair & Beauti Ltd
Unit 4 Grandale, Hull HU7 4BL, United Kingdom
Haarvlechten
Föhnen
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken
+44 1482 445617+44 1482 445617Bel om te reserverenGlow hair and beauty
7 National Ave, Hull HU5 4EZ, United Kingdom
Haarvlechten
Föhnen
Haar kleuren
Krullend haar
+44 1482 799269+44 1482 799269Bel om te reserverenSalon 74
68 Elmbridge Parade, Hull HU9 4JU, United Kingdom
Haarvlechten
Haar kleuren
Kinderkapsel
Dameskapsel
+44 1482 784134+44 1482 784134Bel om te reserverenA Touch Of Class
374 Ings Rd, Hull HU8 0NP, United Kingdom
Haarvlechten
Haar kleuren
Krullend haar
Kinderkapsel
+44 1482 851155+44 1482 851155Bel om te reserverenAlexandra James Hair, Beauty & Aesthetics
808 Beverley Rd, Hull HU6 7HD, United Kingdom
Manicure voor heren
Gelnagels
Manicure
Pedicure
+44 1482 826618+44 1482 826618Bel om te reserverenBransholme Hair Fashions
52 Goodhart Rd, Hull HU7 4EF, United Kingdom
Haarvlechten
Föhnen
Kinderkapsel
Kenmerken
+44 1482 348344+44 1482 348344Bel om te reserverenHead Shed Unisex Salon
157 Fairfax Ave, Hull HU5 4QZ, United Kingdom
Haarvlechten
Krullend haar
Kinderkapsel
+44 7405 477298+44 7405 477298Bel om te reserverenBeauty Planet Unisex Hair Salon
Town Centre House, 85 Prospect St, Hull HU2 8PE, United Kingdom
Haarvlechten
Haarextensies
Dreadlocks
Keratinebehandeling
+44 1482 221995+44 1482 221995Bel om te reserverenCreation Nail
48 Savile St, Hull HU1 3EA, United Kingdom
Nageldecoratie
Manicure voor heren
Russische manicure
Nagellak
De beste beoordelingen van Haarvlechten bij jou in de buurt in Drypool
F
Fresha-klant
19 aug 2026

Fidi Hair
430 Marfleet Lane, Hull, HU9 3NA, England
5.0
355 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Absolutely love the new do! Char is amazing xx
21 aug 2026

Hair Fashions
351 Holderness Road, Garden Village, Hull, HU8 8RD, England
5.0
253 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Amazing service as always. Fidihair never disappoints. I love my knotless. The experience is always top notch
4 aug 2026

Fidi Hair
430 Marfleet Lane, Hull, HU9 3NA, England
5.0
355 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
15 aug 2026

Hair Fashions
351 Holderness Road, Garden Village, Hull, HU8 8RD, England
5.0
253 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
7 aug 2026

Hair Fashions
351 Holderness Road, Garden Village, Hull, HU8 8RD, England
5.0
253 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Fantastic service as always with the lovely Felicite looking forward to my next visit 😀
28 aug 2026

Fidi Hair
430 Marfleet Lane, Hull, HU9 3NA, England
5.0
355 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Char is amazing. I never know what to do with my hair or how I want it styled, but she always knows exactly what will suit me. I go into the salon feeling completely unsure and leave feeling fantastic with beautiful hair every single time. Char is so lovely, she is warm, friendly and welcoming. I couldn't recommend her highly enough.
17 jul 2026

Hair Fashions
351 Holderness Road, Garden Village, Hull, HU8 8RD, England
5.0
253 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Thank you very much Félicité I am so happy Great job 😊
27 aug 2026

Fidi Hair
430 Marfleet Lane, Hull, HU9 3NA, England
5.0
355 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Absolutely wonderful
7 jul 2026

Hair Fashions
351 Holderness Road, Garden Village, Hull, HU8 8RD, England
5.0
253 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
service was excellent like my style too
24 aug 2026

Fidi Hair
430 Marfleet Lane, Hull, HU9 3NA, England
5.0
355 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Great customer service! The staff were very professional, patient, and kind with my daughter. We had a wonderful experience, and I would definitely recommend their services.
22 aug 2026

Fidi Hair
430 Marfleet Lane, Hull, HU9 3NA, England
5.0
355 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Always a lovely experience.
30 apr 2026

Hair Fashions
351 Holderness Road, Garden Village, Hull, HU8 8RD, England
5.0
253 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
22 aug 2026

Fidi Hair
430 Marfleet Lane, Hull, HU9 3NA, England
5.0
355 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Lovely and friendly, also relaxing x
25 apr 2026

Hair Fashions
351 Holderness Road, Garden Village, Hull, HU8 8RD, England
5.0
253 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Lovely the girls are so friendly great salon
14 apr 2026

Hair Fashions
351 Holderness Road, Garden Village, Hull, HU8 8RD, England
5.0
253 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Brilliant service
22 aug 2026

Fidi Hair
430 Marfleet Lane, Hull, HU9 3NA, England
5.0
355 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Love coming here - very relaxed and laid back salon, a lot less daunting than most salons, everyone is so welcoming. Char is lovely and cuts my hair great! Would recommend here to everyone ☺️
3 mrt 2026

Hair Fashions
351 Holderness Road, Garden Village, Hull, HU8 8RD, England
5.0
253 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Right on time very friendly
22 aug 2026

Fidi Hair
430 Marfleet Lane, Hull, HU9 3NA, England
5.0
355 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Excellent service as always. Thank you Felicity and Nat.
21 aug 2026

Fidi Hair
430 Marfleet Lane, Hull, HU9 3NA, England
5.0
355 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
First time having Char do my hair. Atmosphere is friendly and lovely. Char gave me some really good advice and did exactly what she said she had in her vision. Abi finished me off giving me lovely curls. Hair looks and feels great. Thank you ladies xx
24 feb 2026

Hair Fashions
351 Holderness Road, Garden Village, Hull, HU8 8RD, England
5.0
253 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Fabulous experience
20 aug 2026

Fidi Hair
430 Marfleet Lane, Hull, HU9 3NA, England
5.0
355 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Brilliant from start to finish as always 😘 xx
21 feb 2026

Hair Fashions
351 Holderness Road, Garden Village, Hull, HU8 8RD, England
5.0
253 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Loved my experience at Fidi Hair! Fab service with my natural hair and it was well taken care of, definitely passing through again sometime soon x
20 aug 2026

Fidi Hair
430 Marfleet Lane, Hull, HU9 3NA, England
5.0
355 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Absolutely love my hair, ellie did such a good job☺️
23 jan 2026

Hair Fashions
351 Holderness Road, Garden Village, Hull, HU8 8RD, England
5.0
253 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
I had a curly cut I loved it! Amazing service and stylists. Had a really good consultation, hair cut/ trim, wash and treatment and style!! Will be coming back it was amazing
18 aug 2026

Fidi Hair
430 Marfleet Lane, Hull, HU9 3NA, England
5.0
355 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
16 jul 2026

Hair Fashions
351 Holderness Road, Garden Village, Hull, HU8 8RD, England
5.0
253 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
13 aug 2026

Fidi Hair
430 Marfleet Lane, Hull, HU9 3NA, England
5.0
355 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
20 jun 2026

Hair Fashions
351 Holderness Road, Garden Village, Hull, HU8 8RD, England
5.0
253 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
11 aug 2026

Fidi Hair
430 Marfleet Lane, Hull, HU9 3NA, England
5.0
355 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
18 jun 2026

Hair Fashions
351 Holderness Road, Garden Village, Hull, HU8 8RD, England
5.0
253 beoordelingen
Bekijk alle diensten
Veelgestelde vragen over Haarvlechten
Reserveer je volgende haarvlechten-afspraak in Drypool met Fresha
Een afspraak maken in Drypool met Fresha is nog nooit zo eenvoudig geweest. Ontdek de beste kapsalon bij jou in de buurt en plan je afspraak met slechts een paar tikken in de app. Betaal vooraf. Ontvang herinneringen via sms en e-mail voordat je afspraak plaatsvindt. Fresha regelt alles, zodat jij je kunt concentreren op het verzorgen van jezelf.
Vlechten is de perfecte stijl om je natuurlijke krulpatroon te beschermen. Bescherm je haar tegen hitte en vochtigheid met vlechten die je look stijlvol afmaken. Ontdek strakke knotloze vlechten, cornrows en box braids, en nog veel meer Afrikaanse vlechtstijlen bij de beste salons in Drypool. Gemiddeld betaal je ongeveer £60 en reken je op een tijdsduur van maximaal 5 hours voor je vlechtafspraak. Met onze mobiele app kun je bovendien eenvoudig een vervolgafspraak maken voor het bijwerken van je vlechten zodra je stijl een opfrisbeurt nodig heeft.
We zijn trots om het nummer één platform te zijn voor topbeoordeelde salons, spa’s en klinieken. Fresha heeft wereldwijd al 1 miljard afspraken ingepland. Ja, echt waar. We zijn actief in 120 landen, waaronder Verenigd Koninkrijk. Eén van de 130.000 bedrijven die al gebruikmaken van Fresha’s gratis planning-app om afspraken te plannen, kan zomaar jouw nieuwe favoriete plek in de buurt zijn. Laten we meteen naar het beste deel gaan. Het is heel eenvoudig om de juiste kapsalon in Drypool te vinden en te boeken. Jij hoeft alleen maar te verschijnen. Wil je jouw favoriete kapper op Fresha terugzien? Laat het ons weten via hello@fresha.com. We horen graag van je.
Ook beschikbaar in Drypool
Reserveringsapp voor klanten
Boek onmiddellijk schoonheids- en wellnesservaringen bij jou in de buurt







