HomeWax SalonBikini waxFrankrijkBikini wax ParijsBikini wax Menucourt
Beste bikiniwax bij mij in de buurt in Menucourt, Parijs
Locaties die Bikini wax in Menucourt, Parijsaanbieden Kaart bekijken
Bel om te reserveren
+33 6 36 89 04 30+33 6 36 89 04 30Bel om te reserverenJema Institut à Menucourt
3 Place de la Mareche, 95180 Menucourt, France
Visagist
Gezichtsbehandeling
Cellulitisbehandeling
Bruidsmake-up
+33 1 34 40 00 00+33 1 34 40 00 00Bel om te reserverenO Hammam
17 Av. Jules Vallès, 95490 Vauréal, France
Sauna
Bodyscrub
Spa-behandelingen
Infraroodsauna
+33 1 61 03 00 03+33 1 61 03 00 03Bel om te reserverenKOME Salon & SPA AVEDA Cergy le Haut
3 Pl. des 3 Gares, 95800 Cergy, France
Keratinebehandeling
Dameskapsel
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken
+33 1 39 71 98 34+33 1 39 71 98 34Bel om te reserverenbellezza & spa
31 Rue des Rosiers, 78480 Verneuil-sur-Seine, France
Haarpermanent
Permanent haar rechtstrijken
Dameskapsel
Pruikbevestiging
+33 7 60 72 83 24+33 7 60 72 83 24Bel om te reserverenC NAILS ART & Beauty
Avenue, 95490 Vauréal, France
Gel nagelverlengingen
Nageldecoratie
Spa-pedicure
Russische manicure
+33 7 86 99 47 29+33 7 86 99 47 29Bel om te reserverenCils d'Exception - Beauté
46 Rue de Vauréal, 95280 Jouy-le-Moutier, France
Gezichtsbehandeling
Gezichtsbehandeling voor acne
Dermaplaning
Draadepilatie
+33 6 70 43 01 05+33 6 70 43 01 05Bel om te reserverenSéverine Hurtel - Praticienne en Massage Bien -Être
2 Chem. des Hauts Vals, 78740 Vaux-sur-Seine, France
Reflexologie
Genezende massage
Ontspanningsmassage
Cupping
+33 7 56 81 79 19+33 7 56 81 79 19Bel om te reserverenEvad’Massage
4 Rue de la Maison Blanche, 95450 Condécourt, France
Acupressie
Lymfedrainagemassage
Lichaamsmassage
Ayurvedische massage
+33 7 86 96 86 51+33 7 86 96 86 51Bel om te reserverenLaetitia Chauvin ~ Facialiste
5 Rue des Rosiers, 78480 Verneuil-sur-Seine, France
Prenatale massage
Ontspanningsmassage
Cupping
Massage voor koppels
+33 6 58 16 85 53+33 6 58 16 85 53Bel om te reserverenJustine-Time
34 Rue Nationale, 95490 Vauréal, France
Microdermabrasie
Gezichtsbehandeling voor heren
Wenkbrauwen epileren
Cellulitisbehandeling
+33 6 13 07 40 32+33 6 13 07 40 32Bel om te reserverenAlex'thétique
20 Bd de l'Évasion, 95800 Cergy, France
Draadepilatie
Visagist
Microdermabrasie
Mee-eterbehandeling
+33 6 22 45 91 46+33 6 22 45 91 46Bel om te reserverenL'Atelier Beauté (78)
47 All. des Princes, 78480 Verneuil-sur-Seine, France
Acrylnagels
Manicure en pedicure
Spa-pedicure
Russische manicure
+33 6 60 23 25 57+33 6 60 23 25 57Bel om te reserverenIrynails
5 Av. de Paris, 78740 Vaux-sur-Seine, France
Pedicure
Nagellak
Nagelverlenging
Manicure en pedicure
+33 6 50 25 53 09+33 6 50 25 53 09Bel om te reserverenA l'Ecrin de Beauté
17 bis Rue de la Gerbe d'Or, 95490 Vauréal, France
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
Microdermabrasie
Dermaplaning
+33 6 12 46 04 69+33 6 12 46 04 69Bel om te reserverenCE_Nails78 - Salon de manucure - Vaux-sur-Seine
39 Rue du Port Maron, 78740 Vaux-sur-Seine, France
Nagelverlenging
Nagellak
Spa-pedicure
Russische manicure
+33 6 95 92 26 11+33 6 95 92 26 11Bel om te reserverenKhasiaBeauty
3 Bd des Explorateurs, 95800 Cergy, France
Spa-pedicure
Russische manicure
Pedicure
Manicure
+33 1 39 09 14 66+33 1 39 09 14 66Bel om te reserverenUn Instant Pour Soi
1 Rue de Chaumont, 95450 Condécourt, France
Gezichtsbehandeling voor heren
Wenkbrauwen epileren
Visagist
Henna
+33 1 34 46 07 58+33 1 34 46 07 58Bel om te reserverenEvasion Institut
103 Bd de l'Oise, 95490 Vauréal, France
Haar kleuren
Haarpermanent
Permanent haar rechtstrijken
Dameskapsel
+33 1 30 99 60 83+33 1 30 99 60 83Bel om te reserverenEphélide beauté
82 Rue du Général de Gaulle, 78740 Vaux-sur-Seine, France
Gezichtsbehandeling voor heren
Bruidsmake-up
Rugmassage
Acnebehandeling
+33 1 61 03 15 47+33 1 61 03 15 47Bel om te reserverenMedical Center of Puiseux-Pontoise
2 Rue de Pontoise, 95650 Puiseux-Pontoise, France
Dry needling
Fysiotherapie
Chiropractie
Acupunctuur
+33 1 34 46 14 31+33 1 34 46 14 31Bel om te reserverenSalon de Coiffure Romy Ferreir
4 Pl. des 3 Gares, 95800 Cergy, France
Keratinebehandeling
Dreadlocks
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 1 34 46 51 16+33 1 34 46 51 16Bel om te reserverenEli Zen votre eden
14 Av. des 3 Épis, 95800 Cergy, France
Zweedse massage
Diepe weefselmassage
Reflexologie
Sportmassage
+33 1 30 32 34 68+33 1 30 32 34 68Bel om te reserverenCergy Beauty
15 Av. de Mondétour, 95800 Cergy, France
Bruidsmake-up
Dermaplaning
Microdermabrasie
Draadepilatie
Veelgestelde vragen over Bikini wax
Reserveer je volgende bikini wax-afspraak in Menucourt met Fresha
Afspraak maken met Fresha is heel eenvoudig. Dankzij onze gebruiksvriendelijke boekingstechnologie vind je snel een lokaal salon, kies je een geschikt tijdstip en betaal je direct vooraf. Alles in slechts een paar klikken. En het beste van alles? Wij hebben de beste waxen locaties in Menucourt voor je geselecteerd, zodat je zeker weet dat je kiest voor hoogwaardige behandelingen.
Bikinivaxen zorgt voor een zijdezachte, haarvrije huid met een extra diepe exfoliatie. De warme wax verwijdert dode huidcellen, zweet en vuil, samen met ongewenste haartjes. Je bikinistreek voelt zijdezacht aan en blijft tot wel 6 weken haarvrij. Kies uit een Franse bikinivax, een hygiënische trim, een G-string wax of stel je eigen waxbehandeling samen. Bikinivaxen is meestal binnen ongeveer 30 minutes klaar. Zoek op Fresha naar hoog gewaardeerde waxsalons in Menucourt, en heb je snel een bikinivax nodig? Gebruik dan de mobiele app om nog sneller te boeken.
Als je iets hebt gevonden dat je aanspreekt, laten we het dan vastleggen. Fresha is dé plek voor alles rondom haar, nagels en massage. Wij zorgen voor een soepele ervaring, net zoals jij dat wilt. Heb je ergens hulp bij nodig? Neem gerust contact met ons op via hello@fresha.com. Anders zorgen we dat je snel en gemakkelijk je afspraak kunt maken in Menucourt, Frankrijk. Inmiddels gebruiken wereldwijd 130.000 partners Fresha om hun diensten aan klanten zoals jij aan te bieden, via onze hoog gewaardeerde software voor harssalons. We hebben al 1 miljard afspraken verwerkt en we zijn nog lang niet klaar. Plan je afspraak en ontdek zelf waarom iedereen erover praat.
Ook beschikbaar in Menucourt
Reserveringsapp voor klanten
Boek onmiddellijk schoonheids- en wellnesservaringen bij jou in de buurt






