HomeHair SalonBalayageFrankrijkBalayage TarbesBalayage Sarrouilles
Beste Balayage haarkleuring bij mij in de buurt Sarrouilles, Tarbes
Locaties die Balayage in Sarrouilles, Tarbesaanbieden Kaart bekijken
Bel om te reserveren
+33 5 62 36 68 38+33 5 62 36 68 38Bel om te reserverenNine Coiffeur
10 Av. des Sports, 65800 Aureilhan
Balayage
Dameskapsel
Haarpermanent
Haarextensies
+33 5 62 37 91 08+33 5 62 37 91 08Bel om te reserverenFloryse Coiffure
34 Rue de la République, 65600 Séméac, France
Balayage
Haarweefsels
Haar kleuren
Krullend haar
+33 6 60 65 64 17+33 6 60 65 64 17Bel om te reserverenComptoir Des Pimpantes
4 Rue Julien Cuisinier, 65600 Séméac, France
Gezichtsbehandeling voor acne
Gezichtsbehandeling voor heren
Wenkbrauwen epileren
Draadepilatie
+33 5 62 31 56 25+33 5 62 31 56 25Bel om te reserverenL’Hair du Temps Hairdresser
40 Rue de la République, 65600 Séméac, France
Balayage
Haar kleuren
Dameskapsel
Pruikbevestiging
+33 5 62 36 64 59+33 5 62 36 64 59Bel om te reserverenAttitude Coiffure Schiele Sylvie
3 Av. des Sports, 65600 Séméac, France
Balayage
Haarweefsels
Haar kleuren
Dameskapsel
+33 5 62 37 13 42+33 5 62 37 13 42Bel om te reserverenCyril Daria-Castillo Coiffure
15 Rue Saint-Jean rue 65000, 65000 Tarbes, France
Balayage
Permanent haar rechtstrijken
Dameskapsel
Föhnen
+33 5 62 36 40 96+33 5 62 36 40 96Bel om te reserverenA time for yourself
44 Bd du Martinet, 65000 Tarbes, France
Balayage
Dameskapsel
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken
+33 5 62 34 43 85+33 5 62 34 43 85Bel om te reserverenMachado Mélanie Coiffure Make-Up
21 t Rue Georges Clemenceau, 65000 Tarbes, France
Balayage
Haarextensies
Keratinebehandeling
Haarpermanent
+33 5 62 44 16 87+33 5 62 44 16 87Bel om te reserverenMADAME GASPARD
6 Pl. Jean Jaurès, 65000 Tarbes, France
Balayage
Haarextensies
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 5 62 45 03 36+33 5 62 45 03 36Bel om te reserverenEurl Mat B Mathieu
9 Rue du Béarn, 65310 Odos, France
Balayage
Kinderkapsel
Krullend haar
Dameskapsel
+33 5 62 56 94 54+33 5 62 56 94 54Bel om te reserverenAlterEgo Haircut
99 Rue Maréchal Foch, 65000 Tarbes, France
Balayage
Haarvlechten
Dameskapsel
Dreadlocks
+33 6 84 15 65 39+33 6 84 15 65 39Bel om te reserverenDans Le Jardin coiffure végétale
2 Imp. Vives, 65000 Tarbes, France
Balayage
Permanent haar rechtstrijken
Föhnen
Dreadlocks
+33 5 62 51 28 77+33 5 62 51 28 77Bel om te reserverenSalon en aparté Tatiana Sonzogni
5 Rue Gaston Manent, 65000 Tarbes, France
Balayage
Dameskapsel
Keratinebehandeling
Kenmerken
+33 5 67 45 87 41+33 5 67 45 87 41Bel om te reserverenL’atelier d’aurelie
1 Rue Jean Larcher, 65000 Tarbes, France
Balayage
Kinderkapsel
Haar kleuren
Krullend haar
+33 5 62 33 92 60+33 5 62 33 92 60Bel om te reserverenLe Salon Bgn
8 bis Av. de la Libération, 65430 Soues, France
Balayage
Kinderkapsel
Keratinebehandeling
Kenmerken
+33 5 62 93 49 79+33 5 62 93 49 79Bel om te reserverenLe 11 Eme Art
26 Av. Alsace-Lorraine, 65000 Tarbes, France
Manicure
Pedicure voor heren
Manicure voor heren
Nageldecoratie
+33 5 62 93 36 64+33 5 62 93 36 64Bel om te reserverenMoving Coiffure devenu Marianne G
2 Av. de la Marne, 65000 Tarbes, France
Balayage
Föhnen
Dameskapsel
Haarpermanent
+33 5 62 93 36 64+33 5 62 93 36 64Bel om te reserverenMoving Coiffure devenu Marianne G
2 Av. de la Marne, 65000 Tarbes, France
Balayage
Permanent haar rechtstrijken
Haarpermanent
Keratinebehandeling
+33 6 85 97 02 77+33 6 85 97 02 77Bel om te reserverenLa Perruquière 2.0
1 Rue Maransin, 65000 Tarbes, France
Balayage
Dameskapsel
Haarweefsels
Föhnen
+33 5 62 56 92 93+33 5 62 56 92 93Bel om te reserverenImagin'hair
17 Av. de Lourdes, 65310 Odos, France
Balayage
Dameskapsel
Kenmerken
Föhnen
+33 5 62 34 08 96+33 5 62 34 08 96Bel om te reserverenLe 9 eme arrondissement
1 Rue Jean Larcher, 65000 Tarbes, France
Balayage
Föhnen
+33 6 08 10 46 62+33 6 08 10 46 62Bel om te reserverenL’atelier beauté de Lucie
49 bis Rue du Pic du Midi, 65310 Horgues, France
Gezichtsbehandeling
Bruidsmake-up
Draadepilatie
Microdermabrasie
+33 5 62 37 03 01+33 5 62 37 03 01Bel om te reserverenMarina L''Coiff
115 Bis Av. Henri Barbusse, 65430 Soues, France
Balayage
Föhnen
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 5 62 34 37 65+33 5 62 34 37 65Bel om te reserverenThe BC Workshops
2 bis Av. Bertrand Barere, 65000 Tarbes, France
Balayage
Haarextensies
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 6 69 95 28 52+33 6 69 95 28 52Bel om te reserverenInama Beauty - Coiffure mèches balayage lissages
9 Rue Sainte-Catherine, 65000 Tarbes, France
Balayage
Keratinebehandeling
Haarpermanent
Haar kleuren
+33 6 61 00 62 09+33 6 61 00 62 09Bel om te reserverenL'Appartement Coiffure Privée
23 Av. des Forges, 65000 Tarbes, France
Balayage
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
Keratinebehandeling
+33 7 85 32 78 91+33 7 85 32 78 91Bel om te reserverenLe rubis sur l'ongle
40 Av. des Sports, 65800 Aureilhan, France
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
Gezichtsbehandeling
Bruidsmake-up
+33 5 62 36 15 17+33 5 62 36 15 17Bel om te reserverenQUESTION DE COUPE
2 Rue Simin Palay, 65000 Tarbes, France
Balayage
Krullend haar
Dameskapsel
Pruikbevestiging
+33 7 67 18 27 27+33 7 67 18 27 27Bel om te reserverenLEA Beauty
6 Av. Bertrand Barere, 65000 Tarbes, France
Dermaplaning
Gezichtsbehandeling voor heren
Wenkbrauwen epileren
Visagist
+33 5 62 31 90 16+33 5 62 31 90 16Bel om te reserverenBoréalis Coiffure
9 Rue des Carmes, 65000 Tarbes, France
Balayage
Keratinebehandeling
Haarextensies
Kinderkapsel
+33 5 62 37 65 48+33 5 62 37 65 48Bel om te reserverenSTYLES' MOI COIFFURE
116 Av. des Sports, 65800 Aureilhan, France
Balayage
Kinderkapsel
Dameskapsel
Föhnen
+33 7 88 17 78 69+33 7 88 17 78 69Bel om te reserverenDenis Coiffure
Pass. du Centre Commercial, 65690 Barbazan-Debat, France
Balayage
Haarextensies
Dameskapsel
Pruikbevestiging
+33 5 62 93 15 48+33 5 62 93 15 48Bel om te reserverenEssentiel Coiffure
32 Rue Lamartine, 65000 Tarbes, France
Balayage
Dameskapsel
Dreadlocks
+33 5 62 93 30 23+33 5 62 93 30 23Bel om te reserverenTchip Coiffure
3 Av. du Marché Brauhauban, 65000 Tarbes, France
Balayage
Kinderkapsel
Haarextensies
Föhnen
+33 5 62 37 66 66+33 5 62 37 66 66Bel om te reserverenLiber'Tif
30 Rue Pierre Semard, 65320 Bordères-sur-l'Échez, France
Balayage
Dreadlocks
Haarweefsels
Kenmerken
+33 5 62 56 11 56+33 5 62 56 11 56Bel om te reserverenBéa Coiffure
58 Chem. d'Odos, 65000 Tarbes, France
Balayage
Föhnen
Dameskapsel
Pruikbevestiging
+33 5 62 44 10 28+33 5 62 44 10 28Bel om te reserverenLa maison du cheveu
60 Av. de Lourdes Giani, 65310 Odos, France
Balayage
Föhnen
Haarpermanent
Dreadlocks
+33 9 73 36 54 32+33 9 73 36 54 32Bel om te reserverenS.ONE BARBER SHOP
27 Av. de la Marne, 65000 Tarbes, France
Balayage
Föhnen
Kinderkapsel
+33 5 62 93 44 57+33 5 62 93 44 57Bel om te reserverenC'léna coiffure
7 Rue André Fourcade, 65000 Tarbes, France
Balayage
Föhnen
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 5 62 36 71 42+33 5 62 36 71 42Bel om te reserverenDeux Mèches Avec Vous
59 ter Rue du Maquis de Sombrun, 65000 Tarbes, France
Balayage
Kinderkapsel
Kenmerken
Dameskapsel
+33 7 82 84 65 53+33 7 82 84 65 53Bel om te reserverenCarole Arranz Kundali
78 Av. Jean Jaurès, 65800 Aureilhan, France
Permanente make-up
Lichaamspiercing
Tattoo Shop
Tatoeageverwijdering
+33 5 62 56 30 64+33 5 62 56 30 64Bel om te reserverenCoiff&Co - Coiffeur Tarbes
10 Pl. Marcadieu, 65000 Tarbes, France
Balayage
Haarpermanent
Dameskapsel
Pruikbevestiging
+33 5 62 36 69 11+33 5 62 36 69 11Bel om te reserverenLe Salon D' oriane
6 Rue Achille Jubinal, 65000 Tarbes, France
Balayage
Haarextensies
Dameskapsel
Pruikbevestiging
+33 5 62 34 02 99+33 5 62 34 02 99Bel om te reserverenLa Parenthèse d'Ophélie
7 Rue du Maquis de Payolle, 65000 Tarbes, France
Balayage
Dameskapsel
Haar kleuren
Krullend haar
+33 5 62 51 08 22+33 5 62 51 08 22Bel om te reserverenSalon Jacques Fourcade Coiffure
78 Rue Maréchal Foch, 65000 Tarbes, France
Balayage
Haar kleuren
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 5 62 36 92 92+33 5 62 36 92 92Bel om te reserverenNouveau Regard Coiffure Mixte
2 Av. du Bois, 65800 Aureilhan, France
Balayage
Kenmerken
Haar kleuren
Krullend haar
+33 5 67 45 33 79+33 5 67 45 33 79Bel om te reserverenLad’s Beauty
13 Av. de la Marne, 65000 Tarbes, France
Balayage
Haarweefsels
Haarextensies
Föhnen
+33 9 81 75 22 73+33 9 81 75 22 73Bel om te reserverenÔ Salon de Virginie
30B Av. des Pyrénées, 65430 Soues, France
Balayage
Haar kleuren
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 5 62 37 92 32+33 5 62 37 92 32Bel om te reserverenCoiffure Evolu Tifs
3 Av. de la Marne, 65000 Tarbes, France
Balayage
Permanent haar rechtstrijken
Dreadlocks
Keratinebehandeling
+33 5 62 37 96 91+33 5 62 37 96 91Bel om te reserverenFabienne Coiff
18 Rue de l'Arail, 65800 Aureilhan, France
Balayage
Kinderkapsel
Föhnen
Dameskapsel
+33 5 62 51 91 21+33 5 62 51 91 21Bel om te reserverenNicole Laurens Coiffure
20 rue Georges Clemenceau, Pass. du Commissariat, 65000 Tarbes, France
Balayage
Haarextensies
Kinderkapsel
Dameskapsel
Veelgestelde vragen over Balayage
Reserveer je volgende balayage-afspraak in Sarrouilles met Fresha
Een afspraak maken in Sarrouilles met Fresha is nog nooit zo eenvoudig geweest. Ontdek de beste kapsalon bij jou in de buurt en plan je afspraak met slechts een paar tikken in de app. Betaal vooraf. Ontvang herinneringen via sms en e-mail voordat je afspraak plaatsvindt. Fresha regelt alles, zodat jij je kunt concentreren op het verzorgen van jezelf.
Boek een balayage en geef je haar een spectaculaire boost, zonder dat je er constant onderhoud aan hebt. Dankzij deze beproefde techniek zie je bij uitgroei geen harde, zichtbare lijnen meer. Zonnige karameltonen, subtiel aangebracht in de lengtes en punten, zorgen voor meer diepte en volume in je haar en geven je huid bovendien een warme, stralende gloed. Zoek dus in de Fresha mobiele app naar je volgende blonde balayage-afspraak in Sarrouilles. Je bent slechts één klik verwijderd van weelderige lokken die een blijvende indruk maken.
We zijn trots om het nummer één platform te zijn voor topbeoordeelde salons, spa’s en klinieken. Fresha heeft wereldwijd al 1 miljard afspraken ingepland. Ja, echt waar. We zijn actief in 120 landen, waaronder Frankrijk. Eén van de 130.000 bedrijven die al gebruikmaken van Fresha’s gratis online boekingssysteem om afspraken te plannen, kan zomaar jouw nieuwe favoriete plek in de buurt zijn. Laten we meteen naar het beste deel gaan. Het is heel eenvoudig om de juiste kapsalon in Sarrouilles te vinden en te boeken. Jij hoeft alleen maar te verschijnen. Wil je jouw favoriete kapper op Fresha terugzien? Laat het ons weten via hello@fresha.com. We horen graag van je.
Ook beschikbaar in Sarrouilles
Reserveringsapp voor klanten
Boek onmiddellijk schoonheids- en wellnesservaringen bij jou in de buurt









