HomeHerenkapperBaard trimmenFrankrijkBaard trimmen ParijsBaard trimmen Juvisy-sur-Orge
Beste baardtrimmen bij mij in de buurt in Juvisy-sur-Orge, Parijs
Een locatie die Baard trimmen aanbiedt in Juvisy-sur-Orge, Parijs Kaart bekijken
Bekijk en boek Juvisy-sur-Orge, Parijs baard trimmen op Fresha. Vergelijk 1 geverifieerde baard trimmen in Vigneux-sur-seine en de rest van Juvisy-sur-Orge, Parijs. Diensten omvatten Baard trimmen en Knipbeurt voor mannen. Prijzen vanaf EUR 5.
Bel om te reserveren
+33 1 69 21 18 59+33 1 69 21 18 59Bel om te reserverenL’atelier de Brigite
24 Grande Rue, 91260 Juvisy-sur-Orge, France
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
Keratinebehandeling
Kenmerken
+33 1 69 21 12 43+33 1 69 21 12 43Bel om te reserverenImaginatif
7 Av. de la Cr de France, 91260 Juvisy-sur-Orge, France
Krullend haar
Kinderkapsel
Haarextensies
Balayage
+33 1 69 21 71 81+33 1 69 21 71 81Bel om te reserverenV.S Coiffure
39 Av. de la Cr de France, 91260 Juvisy-sur-Orge, France
Kinderkapsel
Balayage
Haarextensies
Föhnen
+33 1 69 45 80 97+33 1 69 45 80 97Bel om te reserverenSaint Algue - Coiffeur Juvisy sur Orge
2 Bis Pl. de l'Orge, 91260 Juvisy-sur-Orge, France
Krullend haar
Dameskapsel
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken
+33 7 67 28 00 94+33 7 67 28 00 94Bel om te reserverenL'ATELIER
66 Av. de la Cr de France, 91260 Juvisy-sur-Orge, France
Kinderkapsel
Haarextensies
Föhnen
Dameskapsel
+33 9 51 59 20 27+33 9 51 59 20 27Bel om te reserverenMaison du barber
32 Rue Monttessuy, 91260 Juvisy-sur-Orge, France
Baard trimmen
Scheren met hete handdoek
Hoofd kaalscheren
Knipbeurt voor mannen
+33 1 69 21 45 75+33 1 69 21 45 75Bel om te reserverenTOI ET MOI
48 Grande Rue, 91260 Juvisy-sur-Orge, France
Haarpermanent
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
Keratinebehandeling
+33 1 69 21 44 27+33 1 69 21 44 27Bel om te reserverenChantal Coiffure Juvisy-sur-orge
72 Av. d'Estienne d'Orves, 91260 Juvisy-sur-Orge, France
Haar kleuren
Krullend haar
Kinderkapsel
Haarextensies
+33 1 69 45 93 05+33 1 69 45 93 05Bel om te reserverenHair Tendance
36 Av. Gabriel Péri, 91260 Juvisy-sur-Orge, France
Keratinebehandeling
Dameskapsel
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken
+33 1 69 21 87 31+33 1 69 21 87 31Bel om te reserverenS'Coiff - Juvisy-sur-Orge
32 Rue Monttessuy, 91260 Juvisy-sur-Orge, France
Kinderkapsel
Föhnen
Haarextensies
Balayage
+33 1 69 96 36 50+33 1 69 96 36 50Bel om te reserverenMaison de la détente
32 Rue des Coquelicots, 91200 Athis-Mons, France
Föhnen
Kinderkapsel
Balayage
Haarextensies
+33 1 69 04 67 12+33 1 69 04 67 12Bel om te reserverenElegance Coiffure
40 Av. Paul Vaillant Couturier, 91390 Morsang-sur-Orge, France
Krullend haar
Dameskapsel
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken
+33 1 69 38 94 71+33 1 69 38 94 71Bel om te reserverenThierry Coiffure
3 Pl. Henri Barbusse, 91550 Paray-Vieille-Poste, France
Permanent haar rechtstrijken
Dameskapsel
Pruikbevestiging
Haarpermanent
+33 9 84 00 44 51+33 9 84 00 44 51Bel om te reserverenCutz & Barber Story - Savigny-sur-Orge
87 Av. Roger Salengro, 91600 Savigny-sur-Orge, France
Baard trimmen
Hoofd kaalscheren
Scheren met hete handdoek
Knipbeurt voor mannen
+33 1 77 05 57 08+33 1 77 05 57 08Bel om te reserverenB’ SHOP
3 Pl. Jacques Brel, 91130 Ris-Orangis, France
Baard trimmen
Knipbeurt voor mannen
+33 1 78 84 78 81+33 1 78 84 78 81Bel om te reserverenBunker Barbershop coiffeur
154 Bd Henri Barbusse, 91210 Draveil, France
Dameskapsel
Haar kleuren
Dreadlocks
+33 1 60 48 00 11+33 1 60 48 00 11Bel om te reserverenLe salon
70 Av. de Verdun, 91550 Paray-Vieille-Poste, France
Föhnen
Dameskapsel
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken
+33 6 51 70 74 05+33 6 51 70 74 05Bel om te reserverenAmazing Locks
Contactez nous avant de vous déplacer, Entrée piscine de rééducation, 99 Bd Henri Barbusse 2 ème étage, 91210 Draveil, France
Föhnen
Dameskapsel
Dreadlocks
Kenmerken
+33 1 87 90 05 97+33 1 87 90 05 97Bel om te reserverenLe Binks Barbershop
3 Pl. du 14 Juillet, 91270 Vigneux-sur-Seine, France
Krullend haar
Kinderkapsel
Haarextensies
Dameskapsel
+33 1 69 56 91 47+33 1 69 56 91 47Bel om te reserverenBAB bar à beauté Athis-Mons
180 Av. François Mitterrand, 91200 Athis-Mons, France
Visagist
Wenkbrauwen epileren
Dermaplaning
Draadepilatie
+33 9 82 36 20 83+33 9 82 36 20 83Bel om te reserverenL'ATELIER
27 Rte de Corbeil, 91390 Morsang-sur-Orge, France
Haarextensies
Keratinebehandeling
Kenmerken
Haarweefsels
+33 1 69 09 22 29+33 1 69 09 22 29Bel om te reserverenCoiffure en Scène
12 Grande Rue, 91360 Épinay-sur-Orge, France
Föhnen
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
Keratinebehandeling
+33 6 46 16 50 69+33 6 46 16 50 69Bel om te reserverenYouBarber
2 Rue Lucien Sampaix, 91390 Morsang-sur-Orge, France
Haar kleuren
Krullend haar
Kinderkapsel
Dameskapsel
+33 1 69 24 67 84+33 1 69 24 67 84Bel om te reserverenMod's Hair
180 Av. François Mitterrand, 91200 Athis-Mons, France
Föhnen
Pruikbevestiging
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
+33 1 60 48 13 41+33 1 60 48 13 41Bel om te reserverenN.O.A. Coiffure
20 Av. Jean Jaurès, 91550 Paray-Vieille-Poste, France
Kinderkapsel
Föhnen
Haarextensies
Balayage
+33 1 69 42 54 25+33 1 69 42 54 25Bel om te reserverenAep Coiffure
54 Rue Jean Corringer, 91270 Vigneux-sur-Seine, France
Keratinebehandeling
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
Haarpermanent
+33 1 60 11 08 54+33 1 60 11 08 54Bel om te reserverenIntui'tifs
132 Grande Rue, 91360 Épinay-sur-Orge, France
Föhnen
Dameskapsel
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken
+33 9 51 36 21 03+33 9 51 36 21 03Bel om te reserverenJeunesse Coiffure barber shop
78 Bd Aristide Briand, 91600 Savigny-sur-Orge, France
Haar kleuren
Haarvlechten
Krullend haar
Kinderkapsel
+33 1 60 14 86 53+33 1 60 14 86 53Bel om te reserverenMixte hair barber
Nouvelle adresse de votre salon de coiffure, 93 Rue de Gravigny, 91380 Chilly-Mazarin, France
Haarextensies
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken
Dreadlocks
+33 1 69 05 10 31+33 1 69 05 10 31Bel om te reserverenPatch
36 Bd Aristide Briand, 91600 Savigny-sur-Orge, France
Dameskapsel
Pruikbevestiging
Dreadlocks
Kenmerken
+33 9 83 33 57 21+33 9 83 33 57 21Bel om te reserverenBarbers brothers
15 Bd Aristide Briand, 91600 Savigny-sur-Orge, France
Kinderkapsel
Haar kleuren
+33 1 60 15 59 51+33 1 60 15 59 51Bel om te reserverenHair Coupe Mixte
19 Sq. Jean Lurçat, 91390 Morsang-sur-Orge, France
Dameskapsel
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken
Haarpermanent
+33 1 60 48 51 77+33 1 60 48 51 77Bel om te reserverenNew Look
104 Av. de Verdun, 91550 Paray-Vieille-Poste, France
Pruikbevestiging
Dameskapsel
Permanent haar rechtstrijken
Haarpermanent
+33 1 69 96 24 72+33 1 69 96 24 72Bel om te reserverenLizzy's Hair and Beauty
7 Av. Charles de Gaulle, 91600 Savigny-sur-Orge, France
Dameskapsel
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken
Haarpermanent
+33 1 69 42 44 75+33 1 69 42 44 75Bel om te reserverenHair Shop 91
15 Pl. Saint-Rémy, 91210 Draveil, France
Föhnen
Dameskapsel
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken
+33 1 69 45 48 96+33 1 69 45 48 96Bel om te reserverenTchip Coiffure Savigny-sur-Orge
33 Bd Aristide Briand, 91600 Savigny-sur-Orge, France
Haarpermanent
Keratinebehandeling
Haar kleuren
Haarweefsels
+33 1 69 24 50 47+33 1 69 24 50 47Bel om te reserverenGotham City Barber
32 Bd Aristide Briand, 91600 Savigny-sur-Orge, France
Balayage
Haarextensies
Föhnen
Haarvlechten
+33 9 83 68 40 12+33 9 83 68 40 12Bel om te reserverenChez Serko
17 bis Rue Edmond Bonté, 91130 Ris-Orangis, France
Dameskapsel
Keratinebehandeling
+33 1 78 75 17 52+33 1 78 75 17 52Bel om te reserverenN'Seven Barber
79 Av. François Mitterrand, 91200 Athis-Mons, France
Haarextensies
Haar kleuren
Krullend haar
Kinderkapsel
+33 7 64 86 91 16+33 7 64 86 91 16Bel om te reserverenMister Barber Shop "Sab'Hair"
51 Rue Albert Rémy, 91130 Ris-Orangis, France
Baard trimmen
Scheren met hete handdoek
Knipbeurt voor mannen
Hoofd kaalscheren
+33 6 05 68 95 32+33 6 05 68 95 32Bel om te reserverenWorld coiffure
20 Grande Rue, 91360 Épinay-sur-Orge, France
Baard trimmen
Hoofd kaalscheren
Knipbeurt voor mannen
Scheren met hete handdoek
+33 9 87 32 04 18+33 9 87 32 04 18Bel om te reserverenCoiffure de la gare savigny sur orge
1 Pl. Davout, 91600 Savigny-sur-Orge, France
Dreadlocks
Dameskapsel
Pruikbevestiging
Permanent haar rechtstrijken
+33 7 53 80 83 42+33 7 53 80 83 42Bel om te reserverenBarbershop by Mercato
31 Av. Jacques Chirac, 91200 Athis-Mons, France
Kenmerken
Krullend haar
Kinderkapsel
Dameskapsel
+33 1 69 96 77 82+33 1 69 96 77 82Bel om te reserverenAnne Marie Londino
100 Rue Pierre Curie, 91600 Savigny-sur-Orge, France
Balayage
Kenmerken
Haarextensies
Föhnen
Veelgestelde vragen over Baard trimmen
Reserveer je volgende baard trimmen-afspraak in Juvisy-sur-Orge met Fresha
Direct toegang tot een overzicht van top salons en wellnesscentra met slechts een paar klikken. Klinkt dat goed? Lees dan vooral verder. Bij Fresha hebben we een boekingsplatform ontwikkeld dat zo eenvoudig is, dat je je afvraagt waarom je ooit iets anders hebt gebruikt. Vind herenkappers in Juvisy-sur-Orge met onmisbare behandelingen tegen scherpe prijzen. Zoek, kies, boek en herhaal.
Juvisy-sur-Orge, het is tijd om je baard weer onder controle te krijgen. Laat de getalenteerde barbershops bij jou in de buurt je baard bijwerken. Geen jeukende nek meer of losse haartjes. Alleen een verzorgde, frisse baard. En met afspraken voor baardstyling van ongeveer 30 minutes in jouw omgeving, is er misschien zelfs tijd voor een skin fade terwijl je in de stoel zit. Dus nu je hier bent, waarom zoek je niet meteen naar barbershops bij jou in de buurt? Of als je liever onze app gebruikt, download die dan en ontdek een wereld aan baardvormen, styling en shaping.
Laat je verzorgen door de allerbesten. Of je nu thuis bent in Juvisy-sur-Orge, Frankrijk, of geniet van een welverdiende vakantie, er wachten 450.000 experts in haar, gezondheid en schoonheid op je via Fresha. We zijn actief in 120 landen wereldwijd. Elke dag sluiten zich meer professionals aan bij Fresha om gebruik te maken van onze eersteklas planning-app. Ontdek je een salon of wellnesscentrum dat nog niet op onze site staat, of heb je andere feedback? Je bent van harte uitgenodigd om contact met ons op te nemen via hello@fresha.com. Wij zijn marktleider in kwaliteit van service, en dat kunnen we alleen dankzij jou.
Ook beschikbaar in Juvisy-sur-Orge
Reserveringsapp voor klanten
Boek onmiddellijk schoonheids- en wellnesservaringen bij jou in de buurt






