HomeNagelsalonAcrylnagelsFrankrijkAcrylnagels PerpignanAcrylnagels Mas Guerido
Beste acrylnagels bij mij in de buurt Mas Guerido, Perpignan
Locaties die Acrylnagels in Mas Guerido, Perpignanaanbieden Kaart bekijken
Bel om te reserveren
+33 6 27 54 39 73+33 6 27 54 39 73Bel om te reserverenRomy Esthétique
5 Rue Beau de Rochas, 66330 Cabestany, France
Gezichtsbehandeling
+33 4 68 51 38 95+33 4 68 51 38 95Bel om te reserverenINSTITUT MARJOLAINE
7 Rue Antoine Queya, 66000 Perpignan, France
Gezichtsbehandeling voor heren
Draadepilatie
Cellulitisbehandeling
Gezichtsbehandeling
+33 4 68 39 19 27+33 4 68 39 19 27Bel om te reserverenYou & Beauty
235 Av. d'Espagne, 66000 Perpignan, France
Rugmassage
Microdermabrasie
Dermaplaning
Gezichtsbehandeling voor heren
+33 4 68 67 30 22+33 4 68 67 30 22Bel om te reserverenInstitut Beauté d'Alis
10 Rue Surcouf, 66430 Bompas, France
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
Gezichtsbehandeling
+33 4 68 50 76 69+33 4 68 50 76 69Bel om te reserverenInstitut E Sens
11 Pl. de la Révolution Française, 66330 Cabestany, France
Draadepilatie
Gezichtsbehandeling voor heren
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor acne
+33 6 41 95 85 27+33 6 41 95 85 27Bel om te reserverenOnglerie Pau institut
11 Rue de l'Argenterie, 66000 Perpignan, France
Acrylnagels
Gelnagels
Manicure
Nageldecoratie
+33 4 68 28 48 03+33 4 68 28 48 03Bel om te reserverenInstitut de beauté Manoa
14 Av. du Haut Vernet, 66430 Bompas, France
Gezichtsbehandeling voor heren
Wenkbrauwen epileren
Draadepilatie
Gezichtsbehandeling voor acne
+33 7 68 20 68 37+33 7 68 20 68 37Bel om te reserverenMayLee Nails
15 Rue des Augustins, 66000 Perpignan, France
Acrylnagels
Nagellak
Manicure en pedicure
Nageldecoratie
+33 4 68 67 40 11+33 4 68 67 40 11Bel om te reserverenInstitut Océane
3 Cr Camille Descossy, 66330 Cabestany, France
+33 6 18 72 59 74+33 6 18 72 59 74Bel om te reserverenCoco Vernis
9 Quai de Hanovre, 66000 Perpignan, France
Acrylnagels
Pedicure voor heren
Russische manicure
Manicure voor heren
+33 7 68 90 53 20+33 7 68 90 53 20Bel om te reserverenStudio Nes
47 Rue Camille Pelletan, 66000 Perpignan, France
+33 6 69 52 75 62+33 6 69 52 75 62Bel om te reserverenHOLY NAILS - Perpignan
8 Rue de Theza, 66100 Perpignan, France
Acrylnagels
Spa-pedicure
Russische manicure
Pedicure voor heren
+33 6 29 79 39 17+33 6 29 79 39 17Bel om te reserverenLA DOUCE HEURE by JENNIFER
9 Av. Pasteur, 66430 Bompas, France
Draadepilatie
Cellulitisbehandeling
Bruidsmake-up
Visagist
+33 6 24 71 69 02+33 6 24 71 69 02Bel om te reserverenLa Villa Hibiscus
1 Rue des Hibiscus, 66430 Bompas, France
Kenmerken
Haar kleuren
Balayage
Haarextensies
+33 7 81 32 10 21+33 7 81 32 10 21Bel om te reserverenLeya Nails
louis toreilles, Av. Dr Jean Louis Torreilles, 66000 Perpignan, France
Acrylnagels
Gel nagelverlengingen
Dippoedernagels
Manicure
+33 6 18 94 95 54+33 6 18 94 95 54Bel om te reserverenB&B Beauty - Institut de Beauté à Perpignan : Coiffure,Lissage ,Hammam, Maquillage permanent, cures minceur.
21 Av. du Lycée, 66000 Perpignan, France
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
Gezichtsbehandeling
Cellulitisbehandeling
+33 4 68 22 92 66+33 4 68 22 92 66Bel om te reserverenAquasolis
1 Rue Ferdinand de Lesseps, 66280 Saleilles, France
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
Cellulitisbehandeling
Bruidsmake-up
+33 4 30 44 89 81+33 4 30 44 89 81Bel om te reserverenMoi Je - Bar à Ongles Perpignan
Centre commercial Auchan Porte d'Espagne Le Mas Galté, 1 Av. d'Espagne, 66100 Perpignan, France
Acrylnagels
Manicure
Pedicure voor heren
Manicure voor heren
+33 6 50 32 16 51+33 6 50 32 16 51Bel om te reserverenAuraNails studio66
20 Bd John Fitzgérald Kennedy, 66000 Perpignan, France
Acrylnagels
Gelnagels
Gel nagelverlengingen
Manicure en pedicure
+33 6 38 43 01 72+33 6 38 43 01 72Bel om te reserverenAyu About You
3 Rue du Marché de Gros, 66000 Perpignan, France
Wenkbrauwen epileren
Draadepilatie
+33 6 78 60 90 21+33 6 78 60 90 21Bel om te reserverenOnglesbysuzie
14 Rue Colin Biart, 66000 Perpignan, France
Acrylnagels
Russische manicure
Manicure
Gelnagels
+33 6 75 76 01 35+33 6 75 76 01 35Bel om te reserverenVCBNail's
27 Rue Anselme Mathieu, 66000 Perpignan
Visagist
+33 6 11 79 86 62+33 6 11 79 86 62Bel om te reserverenPin-up
27 Rue de la Cloche d'Or, 66000 Perpignan, France
+33 9 81 46 02 80+33 9 81 46 02 80Bel om te reserverenOriginelle
22 Av. de la Têt, 66430 Bompas, France
Draadepilatie
Dermaplaning
Gezichtsbehandeling voor heren
Bruidsmake-up
+33 4 68 61 37 98+33 4 68 61 37 98Bel om te reserverenCréateur beauté - Perpignan
95 Av. Général Gilles, 66000 Perpignan, France
Gezichtsbehandeling
Visagist
+33 9 87 76 52 91+33 9 87 76 52 91Bel om te reserverenMLNG Nails Beauty
88 Av. Jean Mermoz, 66000 Perpignan, France
Visagist
+33 6 26 90 63 21+33 6 26 90 63 21Bel om te reserverenL'atelier de mel
3 Rue James Watt, 66330 Cabestany, France
Visagist
Draadepilatie
Wenkbrauwen epileren
+33 7 86 20 95 34+33 7 86 20 95 34Bel om te reserverenNails City - Perpignan
Rue Sidonie Gabrielle Colette, 66100 Perpignan, France
Acrylnagels
Manicure
Gelnagels
Dippoedernagels
+33 4 30 82 78 04+33 4 30 82 78 04Bel om te reserverenILLUSION ESTHETIC
7 Pl. de la Sardane, 66100 Perpignan, France
Visagist
Draadepilatie
Wenkbrauwen epileren
Cellulitisbehandeling
+33 6 17 52 19 71+33 6 17 52 19 71Bel om te reserverenBush glam - Perpignan
28 Av. du Général Guillaut, 66000 Perpignan, France
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
Dermaplaning
Visagist
+33 6 99 19 30 97+33 6 99 19 30 97Bel om te reserveren5O Nuances de Filles
50 Av. Général de Gaulle, 66000 Perpignan, France
Veelgestelde vragen over Acrylnagels
Reserveer je volgende acrylnagels-afspraak in Mas Guerido met Fresha
Bij Fresha tillen we wellness naar een hoger niveau. Onze slimme tech-experts hebben een geavanceerd en innovatief boekingssysteem ontwikkeld. Het was geen makkelijke klus (daarom zijn ze ook zo slim), maar het is ontzettend eenvoudig in gebruik. Zo eenvoudig, dat je al snel je volgende afspraak wilt plannen voordat je eerste sessie voorbij is. Laat Fresha je helpen een nieuwe favoriete nagelsalon te vinden in Mas Guerido.
Acrylnagelverlengingen bieden tot wel 3 weken duurzaamheid en stijl. Ze zijn ideaal voor nagels die snel afbreken of beschadigd zijn en beschermen het natuurlijke nagelbed wanneer ze door een professional worden aangebracht. Kies voor sterke acrylnagels als je direct lengte en langdurig resultaat wilt. Met een eindeloze keuze aan kleuren, vormen en designs, of de klassieke roze-witte french manicure, zorgt een volledige set acrylnagels gegarandeerd voor een opvallende look. Plan eenvoudig je volgende afspraak voor het verwijderen of bijvullen van acrylnagels via de mobiele app van Fresha. Prijzen bij top salons in Mas Guerido variëren tussen €20 en €20.
Bij Fresha houden we net zoveel van reizen als jij. Daarom kijken we verder dan de grenzen van Frankrijk. Inmiddels vind je ons in 120 landen – en het worden er steeds meer. Met 450.000 stylisten en professionals die wereldwijd onze hooggewaardeerde platform gebruiken, zie je altijd direct welke behandelingen je bij jou in de buurt of in je hotel kunt boeken. Heb je een geweldige salon of spa ontdekt die je graag op Fresha terugziet? Laat het ons weten via hello@fresha.com. Of het nu gaat om een verzorgingsmoment vóór je reis, een ontspannende massage onderweg of een beauty-afspraak na thuiskomst, met Fresha regel je het moeiteloos.
Ook beschikbaar in Mas Guerido
Reserveringsapp voor klanten
Boek onmiddellijk schoonheids- en wellnesservaringen bij jou in de buurt





