De beste harssalons bij mij in de buurt in Sud Zone, Landelijk Allier
Een Wax Salon in Sud Zone, Landelijk Allier Kaart bekijken
Bekijk en boek Sud Zone, Landelijk Allier wax salons op Fresha. Vergelijk 1 geverifieerde wax salons in Moulins en de rest van Sud Zone, Landelijk Allier. Gemiddelde beoordeling 5.0/5 uit 3 beoordelingen. Diensten omvatten Wax Salon en Bikini wax. Prijzen vanaf EUR 17.
Bel om te reserveren
+33 4 70 34 48 64+33 4 70 34 48 64Bel om te reserverenYves Rocher
Centre Commercial Carrefour, 169 Rte de Lyon, 03000 Moulins, France
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
Gezichtsbehandeling
Cellulitisbehandeling
+33 4 86 80 73 16+33 4 86 80 73 16Bel om te reserverenKallônea Institut
5 bis Rue Marie Laurencin, 03400 Yzeure, France
Cellulitisbehandeling
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
+33 6 99 43 55 20+33 6 99 43 55 20Bel om te reserverenConfidences beauté
12 Av. de la Libération, 03000 Moulins, France
Wenkbrauwen epileren
Visagist
Gezichtsbehandeling voor heren
Microdermabrasie
+33 4 70 47 96 19+33 4 70 47 96 19Bel om te reserverenAlex’ellence
10 Rue Gambetta, 03000 Moulins, France
Gezichtsbehandeling voor acne
Gezichtsbehandeling voor heren
Wenkbrauwen epileren
Visagist
+33 4 70 20 67 62+33 4 70 20 67 62Bel om te reserverenAbsolu Bien Etre
23 Rue Gambetta, 03000 Moulins, France
Rugmassage
Cellulitisbehandeling
Gezichtsbehandeling voor heren
Gezichtsbehandeling
+33 4 70 46 54 31+33 4 70 46 54 31Bel om te reserverenInstitut de Beauté Fanny
30 Rue du 4 Septembre, 03000 Moulins, France
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
Gezichtsbehandeling
Chemische peeling
+33 4 70 20 27 22+33 4 70 20 27 22Bel om te reserverenYves Rocher
27/29 Rue d'Allier, 03000 Moulins, France
Bruidsmake-up
Gezichtsbehandeling
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
+33 4 43 02 55 20+33 4 43 02 55 20Bel om te reserverenL’instant beauté
148 Rte de Lyon, 03400 Yzeure, France
Microdermabrasie
Draadepilatie
Gezichtsbehandeling
Wenkbrauwen epileren
+33 4 70 20 52 30+33 4 70 20 52 30Bel om te reserverenAlizé - Moulins
5 Pl. de l'Hôtel de ville, 03000 Moulins, France
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
Gezichtsbehandeling
Cellulitisbehandeling
+33 4 70 20 61 01+33 4 70 20 61 01Bel om te reserverenAmbiance Belle Et Zen
7 Rue Wagram, 03000 Moulins, France
Bruidsmake-up
Gezichtsbehandeling voor acne
Draadepilatie
Microdermabrasie
+33 4 70 20 08 78+33 4 70 20 08 78Bel om te reserverenInstitut de beauté & SPA Maeva ia orana
18 Pass. d'Allier, 03000 Moulins, France
Bruidsmake-up
Rugmassage
Cellulitisbehandeling
Gezichtsbehandeling
+33 6 98 83 78 22+33 6 98 83 78 22Bel om te reserverenInstitut de Beaute Kel Douceur
11 Pl. Jules Ferry, 03400 Yzeure, France
Visagist
Gezichtsbehandeling
Draadepilatie
+33 4 70 43 57 37+33 4 70 43 57 37Bel om te reserverenSun&Shine
13 Rue de la Flèche, 03000 Moulins, France
Microdermabrasie
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
+33 9 83 41 98 29+33 9 83 41 98 29Bel om te reserverenInstitut de beauté Beauty Creamy
90 Av. d'Orvilliers, 03000 Moulins, France
Draadepilatie
Microdermabrasie
Dermaplaning
Wenkbrauwen epileren
+33 9 81 11 34 46+33 9 81 11 34 46Bel om te reserverenInstitut de beauté Perle d'O
67 Rue Régemortes, 03000 Moulins, France
Gezichtsbehandeling voor acne
Rugmassage
Cellulitisbehandeling
Gezichtsbehandeling
+33 4 70 46 49 42+33 4 70 46 49 42Bel om te reserverenAquarella
36 Rue des Couteliers, 03000 Moulins, France
Draadepilatie
Microdermabrasie
Dermaplaning
Gezichtsbehandeling voor heren
+33 4 70 46 22 46+33 4 70 46 22 46Bel om te reserverenE.Leclerc Une Heure Pour Soi
ZAC Les Portes de L'Allier, 03000 Avermes, France
Gezichtsbehandeling
Microdermabrasie
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
+33 4 70 48 20 92+33 4 70 48 20 92Bel om te reserverenInstitut et SPA - Hôtel de Paris
21 Rue de Paris, 03000 Moulins, France
De beste beoordelingen van Wax Salons bij jou in de buurt in Sud Zone
F
Fresha-klant
Très professionnelle. Moment de détente assuré pendant le soin.
5 mei 2026

Magic Beauty
Contre Allée des Lauriers, Moulins, 03000, Auvergne-rhône-alpes
5.0
3 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Très bien...
9 jan 2026

Magic Beauty
Contre Allée des Lauriers, Moulins, 03000, Auvergne-rhône-alpes
5.0
3 beoordelingen
Bekijk alle diensten
F
Fresha-klant
Très satisfaisante
11 dec 2025

Magic Beauty
Contre Allée des Lauriers, Moulins, 03000, Auvergne-rhône-alpes
5.0
3 beoordelingen
Bekijk alle diensten
Veelgestelde vragen over Wax Salon
Reserveer je volgende wax salon-afspraak in Sud Zone met Fresha
Je volgende afspraak in de was zetten boeken in Sud Zone met Fresha is eenvoudig. Vergelijk snel prijzen en beoordelingen van harssalons en plan je afspraak veilig en betrouwbaar online. Bovendien ontvang je direct een bevestiging. Je kunt zelfs vooraf betalen voor je behandeling. Soms is simpel precies wat je nodig hebt. Zeg dus hallo tegen Fresha.
Als ongewenste haartjes in je gezicht je dwarszitten of een behaarde bovenrug je irriteert, plan dan vandaag nog een waxafspraak in Sud Zone. Je vindt er ook ontharing met suikerwax en Hollywood waxen bij eersteklas waxspecialisten in de buurt. En misschien ben je net zo enthousiast over ons eenvoudige betaalsysteem, waarmee je je betaling in een paar seconden afrondt. Het enige wat je hoeft te doen is nu boeken, of eerst de Fresha app downloaden. Al je afspraken en betalingen — geregeld met een paar tikken. Dat noemen wij pas een soepele ervaring. Zelfs nog soepeler dan je pas gewaxte bovenlip.
Het is inmiddels wel duidelijk dat Fresha voor je klaarstaat als het gaat om het boeken van je volgende behandeling in Sud Zone, Frankrijk. Je vindt nergens anders online zo’n uitgebreid aanbod aan haar, nagels en spa diensten als bij ons. We werken samen met 130.000 bedrijven wereldwijd, zodat jij de perfecte match kunt vinden en eenvoudig kunt boeken. Onze zakelijke partners kiezen voor onze boekingssysteem voor afspraken omdat het de beste in zijn soort is. Meer dan 1 miljard afspraken zijn via ons gemaakt. Niemand doet het beter. En als je nog een duwtje in de rug nodig hebt om te ontdekken waarom Fresha echt het verschil maakt, horen we dat graag. Stuur ons gerust een e-mail via hello@fresha.com of bezoek ons helpcentrum voor extra ondersteuning.
Ook beschikbaar in Sud Zone
Reserveringsapp voor klanten
Boek onmiddellijk schoonheids- en wellnesservaringen bij jou in de buurt






