Beste schoonheidssalons bij mij in de buurt in Uchaud, Nîmes
Schoonheidssalons in Uchaud, Nîmes Kaart bekijken
Bel om te reserveren

Sab'Esthetik
136 Av. Robert de Joly, 30620 Uchaud, France
+33 4 66 71 86 82+33 4 66 71 86 82Bel om te reserverenCellulitisbehandeling
Wenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist

Beauty By Nad - Centre esthétique
414 Rue de la Perdrix, 30620 Uchaud, France
+33 6 15 75 67 85+33 6 15 75 67 85Bel om te reserverenGezichtsbehandeling voor heren
Dermaplaning
Gezichtsbehandeling voor acne
Microdermabrasie

Roxelane Renard Training Center
Rue de la Perdrix, 30620 Uchaud, France
+33 6 78 59 49 43+33 6 78 59 49 43Bel om te reserverenDraadepilatie
Microdermabrasie
Wenkbrauwen epileren

Institut Bien-être & Conscience (B&C)
1 Rue des Tamaris, 30620 Uchaud, France
+33 6 87 91 41 73+33 6 87 91 41 73Bel om te reserverenWenkbrauwen epileren
Gezichtsbehandeling voor heren
Visagist
Gezichtsbehandeling

Institut de Beauté Bio
263 Rue de Boissières, 30600 Vestric-et-Candiac, France
+33 4 66 80 10 46+33 4 66 80 10 46Bel om te reserverenGezichtsbehandeling voor acne
Draadepilatie
Microdermabrasie
Dermaplaning

Fée pour Elle
2 Rue Carrière Mejeanne, 30620 Bernis, France
+33 4 34 28 50 72+33 4 34 28 50 72Bel om te reserverenWenkbrauwen epileren
Cellulitisbehandeling
Bruidsmake-up
Gezichtsbehandeling voor heren

Institut Beauty Sud
19 Rue Neuve, 30310 Vergèze, France
+33 4 66 51 37 89+33 4 66 51 37 89Bel om te reserverenBruidsmake-up
Rugmassage
Dermaplaning
Microdermabrasie

Institut de beauté Stéphanie Maître artisan et excellence gardoise
institut de beauté Stéphanie, 69 Rue Droite, 30920 Codognan, France
+33 4 66 73 71 78+33 4 66 73 71 78Bel om te reserverenGezichtsbehandeling
Chemische peeling
Cellulitisbehandeling
Bruidsmake-up

Pris'cils Beauty
250 Rue du Coucou Geai, 30114 Nages-et-Solorgues, France
+33 6 76 14 65 04+33 6 76 14 65 04Bel om te reserverenGezichtsbehandeling voor heren
Visagist
Wenkbrauwen epileren
Dermaplaning

La Source Pure "Le BIO à fleur de peau "
46 Rue de la Catalane, 30310 Vergèze, France
+33 6 25 94 17 18+33 6 25 94 17 18Bel om te reserverenRugmassage
Gezichtsbehandeling voor heren
Wenkbrauwen epileren
Visagist

Perfumery, Aesthetics - Amber
Centre Commercial Intermarché, 37 Rue de l'Aubépin, 30540 Milhaud, France
+33 4 66 74 38 97+33 4 66 74 38 97Bel om te reserverenCellulitisbehandeling
Bruidsmake-up
Gezichtsbehandeling voor acne
Draadepilatie

Institut Grain De Beauté
12 Pl. de l'Évêché, 30540 Milhaud, France
+33 4 66 74 27 02+33 4 66 74 27 02Bel om te reserverenGezichtsbehandeling voor acne
Draadepilatie
Microdermabrasie
Wenkbrauwen epileren

Bien Etre et Beauté
5 Rue de la Grand Paillère, 30620 Aubord, France
+33 4 66 71 21 53+33 4 66 71 21 53Bel om te reserverenGezichtsbehandeling voor heren
Visagist
Gezichtsbehandeling
Cellulitisbehandeling

CEDELLA HOME BEAUTY Salon de beauté/ Esthéticienne
4 Rue de la Croix du Vent, 30620 Bernis
+33 6 23 94 23 21+33 6 23 94 23 21Bel om te reserverenDraadepilatie
Microdermabrasie
Dermaplaning
Gezichtsbehandeling voor heren

L'instant poudré à Codognan
239 Rue Montcalm, 30920 Codognan, France
+33 6 26 56 72 52+33 6 26 56 72 52Bel om te reserverenCellulitisbehandeling
Visagist
Henna
Gezichtsbehandeling

Au Boudoir de Mélissa - Esthéticienne à Aubord
5 Rue de la Grand Paillère, 30620 Aubord, France
+33 7 49 52 76 21+33 7 49 52 76 21Bel om te reserverenGezichtsbehandeling
Visagist
Bruidsmake-up
Rugmassage

Beauty Nails- Spécialiste ongles
9 Rue de la Grand Paillère, 30620 Aubord, France
+33 6 29 61 50 32+33 6 29 61 50 32Bel om te reserverenHenna

institut Maison Jasmin
12 Grand' Rue, 30620 Bernis, France
+33 4 66 71 40 02+33 4 66 71 40 02Bel om te reserverenDraadepilatie
Gezichtsbehandeling voor heren
Wenkbrauwen epileren
Cellulitisbehandeling

MorganeB beauty
Chem. des Bouillens, 30920 Codognan, France
+33 7 86 76 94 88+33 7 86 76 94 88Bel om te reserverenCellulitisbehandeling
Gezichtsbehandeling
Visagist
Gezichtsbehandeling voor heren

L'instant aux fées
Imp. du Petit Vergeze, 30310 Vergèze, France
+33 6 21 13 24 23+33 6 21 13 24 23Bel om te reserveren
L'Atelier de Caro
2 Bis Rue Joliot Curie, 30310 Vergèze, France
+33 6 63 84 11 43+33 6 63 84 11 43Bel om te reserverenGezichtsbehandeling
Visagist

Institut En Corps Plus Belle
6 Pl. du Castellas, 30540 Milhaud, France
+33 6 46 12 43 82+33 6 46 12 43 82Bel om te reserverenGezichtsbehandeling voor acne
Cellulitisbehandeling
Draadepilatie
Microdermabrasie

N’Beauty
Pl. des Marronniers, 30600 Vestric-et-Candiac, France
+33 6 51 16 16 74+33 6 51 16 16 74Bel om te reserverenReserveer je volgende schoonheidssalon-afspraak in Uchaud met Fresha
Wil je last-minute een schoonheidsafspraak boeken in Uchaud maar weet je niet waar naartoe? Fresha helpt je graag verder. Op onze website en in de app vind je eenvoudig top beoordeelde schoonheidssalons, en een afspraak maken is zo geregeld. Fresha doet het werk voor jou, zodat jij alleen nog maar hoeft te boeken, te betalen en op de dag zelf te verschijnen.
Huid, geregeld. Haar, geregeld. Nagels, geregeld. Onze partners in de schoonheidsbranche verbluffen ons keer op keer met hoe perfect ze hun klanten transformeren. Een bruiloft of een weekendje weg? Laat al dat essentiële onderhoud doen onder één dak bij de beste salons in Uchaud. Je vindt alles wat je nodig hebt ook op onze app. Zo boek, betaal en beheer je je schoonheidsafspraken nog makkelijker. Bovendien geeft de app je een seintje over exclusieve tarieven buiten piekuren. Probeer het eens voor je volgende draadafspraak of rugmassage.
Nu je jouw behandeling hebt gekozen in Uchaud, Frankrijk, is het tijd om voorgoed anders te gaan boeken. schoonheidssalons in 120 landen wereldwijd gebruiken onze gratis boekingssysteem om hun zaak te runnen, zodat je altijd dichtbij een topprofessional bent. Sinds 2015 hebben we meer dan 1 miljard afspraken bevestigd voor klanten zoals jij. En als je een favoriete schoonheidssalon hebt die nog niet op Fresha staat, stuur ons dan gerust een bericht via hello@fresha.com. We horen graag van je, en het zou natuurlijk ook fijn zijn om van jou te horen.
Ook beschikbaar in Uchaud

Beschikbaar op
Reserveringsapp voor klanten
Reserveer met behulp van de mobiele Fresha app onvergetelijke schoonheids- en wellness ervaringen – de beste manier om fantastische salons en spa's te ontdekken
Download de app
Beschikbaar op
Zakelijke app voor professionals
Ga aan de slag met Fresha voor professionals en mis nooit een kans om contact te hebben met je klanten en aan je bedrijf te bouwen
Download de app


