Tendons for teething pups or bored doggies
A $20
As a naturopathy student, I have a keen eye for reading labels and avoiding preservatives when choosing foods to feed my family, and this includes the food I give to my pup! Dog food and treats are not regulated and are filled with nasty surprises and are very, very expensive. We're basically paying for numbers and additives! This led me to sell clean, homemade treats for your fur babies. There is a lot of time, effort and love that goes into preparing these and the prices reflect that dedication❤️
A $15
Doggy training treats
Beef liver, heart & kidney treats